Plaża Stončica Wyspa Vis Chorwacja

# Plaża Stončica Wyspa Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
07.03.2017. 08:02 dodajeIvan

Chorwackie wyspy mają dużą liczbę plaż. Większość z nich to naturalne plaże, zbudowane w zatoczkach, pomiędzy skałami i dlatego są szczególnie piękne, więc goście chętnie wybierają. Pałka jest jedną z nich. Ta plaża jest wykonana z piaskowca i drobnego piasku. Ma łagodne podejście do morza, więc nadaje się do zabawy dla dzieci lub osób, które pływają mniej intensywnie. W tle jest ozdobiony zieloną roślinnością, najwyższymi sosnowymi lasami, a bok otoczony jest naturalnymi skałami. Na plaży nie ma naturalnego cienia, ale w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się restauracja, w której można ukryć się przed słońcem i delektować pysznymi przekąskami. Plaża Stončica znajduje się po wschodniej stronie wyspy i znajduje się stosunkowo blisko głównej osady na tej wyspie.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala