Zaglav Beach Uvala Vis Chorwacja

# Zaglav Beach Uvala Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
07.03.2017. 10:07 dodajeIvan

Plaża Zaglav znajduje się pod miastem Milna na wyspie Vis. Wykonany jest z drobnego piasku, ma lekki spadek w morzu i jest dobrze odwiedzany w miesiącach letnich. Morze jest czyste, dość spokojne i wygodne ciepło. Wokół plaży malutka zieleń nadaje krajobrazowi zielony kolor, a gałęzie sosnowe są nadal widoczne. Z boku ta plaża otacza skały, w których znajduje się kilka rodzinnych budynków. Przed plażą można zobaczyć małe łodzie i łodzie, przywiązane na płyciznach, w trybie gotowości do następnego wyjazdu. Morze jest piękne, z różnymi odcieniami niebieskiego, które dążą do zielonego. To świetne miejsce, aby cieszyć się całodzienną przyjemnością, zabierając wszystko, czego potrzebujesz na ten dzień. Nie ma naturalnego cienia, a także pobliskie obiekty gastronomiczne. Nie zapomnij zabrać ze sobą kremów z filtrami, parasoli i kremów z filtrami. Mamy nadzieję, że przyjedziesz i spędzasz niezapomniane chwile na naszej małej plaży.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala