Plaża Tepluš na Vis

# Plaża Tepluš na Vis

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vis
07.03.2017. 10:50 dodajeIvan

Piękna plaża żwirowa Tepluš leży poniżej osady Rukavac. Jest bardzo popularny, częściowo z powodu klubu na plaży, ale przede wszystkim ze względu na piękno morza i czystość samej plaży. Oprócz opalania się w kamienistej części, ze względu na dobrą dostępność, wiele z ich ulubionych miejsc wybiera się na skałach otaczających plażę. Na plaży mają się do czynienia z kabinami, a także klub wymieniony powyżej. Oczywiście można zamówić ulubiony napój, siedzieć w cieniu i delektować się uroczym wyglądem. Szersze jachty zachwycą widok na otwarte morze i będą doskonałym szczegółem tła Twoich zdjęć. Zabawa jest tutaj gwarantowana. Plaża Tepluš nadaje się także dla młodych par, jak również dla rodziców z dziećmi. Każdy ma miejsca. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala