Plaża Zabodarski

# Plaża Zabodarski

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Tuż pod lotniskiem w Mali Losinj znajduje się piękna plaża w Zabodarskim. Nasza plaża graniczy ze skałami, które wynurzają się z morza, a żwir na głównej części. Morze na brzegu jest wystarczająco płytkie, aby dzieci mogły się bawić, a dorośli ostudzić od czasu do czasu, gdy słońce staje się zbyt duże. Kilka metrów od wybrzeża można zanurzyć się, nurkować i całkowicie cieszyć się wodą. Widok z plaży, oprócz wspomnianych przez nas skał, szczyci się sylwetką małej wysepki Zabodarski. Nazwa plaży pochodzi od niej, ponieważ wysepka wyraźnie widzi i dominuje nad krajobrazem. Na plaży nie ma dużych tłumów, co sprawia, że jest szczególnie odpowiedni dla osób lubiących ciszę i spokój. Jeśli znajdziesz tę historię, zapraszamy Cię do spędzenia tutaj najpiękniejszych chwil wakacji. Zobacz inne plaże w Mali Lošinj.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala