Plaża Porta Šešula, Mali Losinj

# Plaża Porta Šešula, Mali Losinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Nazwali Porta Šešula. Jest to naturalna plaża o pięknej scenerii. Jest izolowany i często odwiedzany, głównie z morza, ale niektórzy goście pochodzą z lądu. Żeglarze lubią to robić, zwłaszcza ze względu na czyste morze i plażę ma skalisty i niedostępny brzeg. Plaża jest naprawdę piękna, ale w większości niedostępna. Wykonany jest z szorstkich skał, które są dumne z piękna, ale przypominają także, że natura musi być szanowana. Morze jest spokojne, piękne kolory i przyjemnie ciepłe. To prawdziwe połączenie kotwicy z jachtem przed brzegiem i cieszyć się letnim słońcem. Na wybrzeżu nie ma dużych tłumów, więc żeglarze będą cieszyć się niemal całkowitym spokojem. Kilka obiektów przy plaży otrzyma gości i to wszystko. Tylko kilka osób na plaży i coś na łodzi może cieszyć się swoim małym kawałkiem Morza Adriatyckiego. Niedaleko tej plaży leży zatoka Vela Draga.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala