Ferry Mali Lošinj rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

# Ferry Mali Lošinj rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2019 - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tych stronach na zdjęciach w tym tekście można sprawdzić rozkład jazdy i ceny dotyczące relacji z biletu promowego do Mali Lošinj - Srakane Vele - Unije - Susak - Mali Lošinj 2019 dla przewoźnika Jadrolini w okresie od 01.06. - 30.09.2019, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2019 roku. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie linki znajdują się na liniach lokalnych nad Adriatykiem, pomiędzy chorwackimi miastami i wyspami. Linia rejsowa odnosi się do letniej części sezonu turystycznego, kiedy regularnie kursują promy na wszystkie większe wyspy na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Linia, która prowadzi z Mali Lošinj do wysepek Male Srakane i Suska. Susak jest wyspą należącą do grupy wyspowej z grupy Cres-Losinj, a Susak to miejscowość administracyjnie należąca do miasta Mali Lošinj.

Lošinj, Susak, Unije, Srakane Twoja linia żeglarska i ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala