Blatina Beach Mali Losinj

# Blatina Beach Mali Losinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na zachodnim wybrzeżu Mali Lošinj, w dużej zatoce znajduje się plaża Blatina. Otoczony jest obiektami gościnności, prywatnymi obiektami noclegowymi i tarasami dla różnorodnej rozrywki. Plaża jest piękna, dobrze wyposażona i dobrze uczęszczana. Oferta jest wspaniała, ponieważ tutaj masz wszystko, czego możesz potrzebować na letnie wakacje. Goście pochodzą z całego świata, wszystkich grup wiekowych i różnych zainteresowań. Zapraszamy na naszą plażę dla młodych par, grupę przyjaciół oraz rodziców z dziećmi. Morze jest czyste, spokojne i wygodne ciepło. Dla zabawy w morzu można wynająć mniejszą łódź żaglową, kajakową lub rowerową. Istnieje również pole do gry w water polo, na wypadek, gdyby zebrała się wystarczająca liczba do dopasowania jakości. Wzdłuż plaży, w naturalnym cieniu sosnowych lasów znajduje się plac zabaw. Twoje kręgi będą zachwycone magią gry podczas odpoczynku pod słońcem. Krajobraz można określić jako dominujący niebieski kolor Adriatyku, który na chwilę przerywa zieleń igliwia. Za drzewami widać różne formy, a dokładniej są to obiekty noclegowe i towarzyszące im obiekty gastronomiczne. Przyjdź na naszą plażę i zaoferuj wspaniałe wakacje.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala