Najpiękniejsze plaże na wyspie Losinj w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Losinj w Chorwacji

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Lošinj z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na wyspie Losinj i Mali Lošinj ułożone według urody


Plaża Veli Žali znajduje się w ukrytej zatoce na zachodnim wybrzeżu Mali Lošinj, obok hotelu Aurora. Plaża Veli to pierwsza plaża w Lošinj, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie Błękitną Flagą, znak czystości morza, oferty i schludności plaży. Kamienista plaża z łagodnym wejściem do morza jest idealna dla rodzin z dziećmi. Jedno wejście do morza jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Plaža Lošinj


Plaża Zabodarski - Tuż pod lotniskiem w Mali Losinj znajduje się piękna plaża w Zabodarskim. Nasza plaża graniczy ze skałami, które wynurzają się z morza, a żwir na głównej części. Morze na brzegu jest wystarczająco płytkie, aby dzieci mogły się bawić, a dorośli ostudzić od czasu do czasu, gdy słońce staje się zbyt duże. Kilka metrów od wybrzeża można zanurzyć się, nurkować i całkowicie cieszyć się wodą. Widok z plaży, oprócz wspomnianych skał, szczyci się sylwetką małej wysepki Zabodarski.

Krivica jest ukryta na zachodnim wybrzeżu wyspy Losinj. Możesz dotrzeć do tego miejsca z Velog Lošnja, pieszo lub na rowerze. W rzeczywistości wielu entuzjastów robi to i dobrze się bawi i kończy swój dzień. Ścieżka z makadamem prowadzi na plażę, zaaranżowana dla wyżej wymienionych czynności. Pozostali goście są jednak nieco liczniejsi niż ci z morza na swoich łodziach. Ta zatoka jest odwiedzana przez wielu żeglarzy, cieszących się zaciszną częścią Morza Adriatyckiego. Chronione przez stały ląd z trzech stron, morze tutaj jest wyjątkowo spokojne, czyste i wygodne ciepło.Uvala Krvica Veli Lošinj više slikaVela Draga Mali Losinj - Vela Draga ma widok na otwarte morze. Znajduje się poniżej Mali Losinj, na zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest odizolowany od wybrzeża i dlatego jest ulubionym miejscem dla żeglarzy. Naturalna atmosfera, czyste morze i małe, ukryte plaże są doskonałą przynętą dla wszystkich małych właścicieli łodzi. Po stronie plaży jest kamienista, podczas gdy główna część wykonana jest z grubszych głazów.

Plaža Vela Draga Mali lošinjSilver Bay Mali Lošinj - W Čikat koło Mali Lošinj znajduje się piękna plaża Srebrna uvala. Plaża jest znakomicie urządzona, piękna i dobrze wyposażona. Oprócz pryszniców, garderoby i plaży znajdują się zaplecze gastronomiczne i obiekty noclegowe. Jest oczywiście długa promenada oświetlona wieczorem. Widok z plaży jest wspaniały.
Uvala Liski Nerezine - W zachodniej części wyspy Lošinj znajduje się plaża Liski. Znajduje się w zatoce o tej samej nazwie i możemy powiedzieć, że jest dość obszerna. Ponieważ znajduje się poza miejscowością, plaża Liski nadal ma kilka prywatnych obiektów noclegowych w pobliżu. W dnie morskim są mniejsze łodzie i maszty cumownicze. Większość plaży jest kamienista, ale kamyki nadal dominują w głównej części plaży. Morze jest spokojne, przy brzegu płytkie i przyjemnie ciepłe. Świetnie nadaje się do pływania i letnich przekąsek.Uvala Liski Nerezine Lošinj

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala