Silver Bay Mali Lošinj

# Silver Bay Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

W Čikat pobliżu Mali Lošinj znajduje się piękna plaża Srebrna uvala. Plaża jest znakomicie urządzona, piękna i dobrze wyposażona. Oprócz pryszniców, garderoby i plaży znajdują się zaplecze gastronomiczne i obiekty noclegowe. Jest oczywiście długa promenada oświetlona wieczorem. Widok z plaży jest wspaniały. W pobliżu znajduje się piękna zatoka Veli Žal. Morze niebieskie tylko w odległości od sylwetki wyspy Susak. Morze jest niezwykle czyste, spokojne i wygodne ciepło. W dnie morskim znajduje się park wodny, wspaniałe miejsce do zabawy dla dzieci i młodzieży, podczas gdy ich rodzice odpoczywają na plaży lub na tarasie lokalnych kawiarni. Jeśli jesteś blisko, zapraszamy Cię na naszą plażę. Jesteśmy pewni, że będziesz cieszyć się i przeżywać najlepsze wakacje.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala