Plaża Koromačna Cres

# Plaża Koromačna Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża Koromačna znajduje się we wschodniej części wyspy Cres. Obiekt położony jest poza miejscowością, w otoczeniu przyrody, w otoczeniu otaczającego go skalistego krajobrazu. Do plaży można dotrzeć drogą lądową i oczywiście drogą morską. Lokalna droga, która zabierze Cię na plażę, jedzie z pobliskiego Beleju. Plaża jest wyjątkowa dla skał i płytkich jaskiń. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników przyrody i dla osób, które lubią ciszę i spokój. Jest popularny, ale nie przypomina żadnej innej plaży. Jest to ulubione dla żeglarzy, szczególnie ze względu na imponującą brzegową, która jest najlepiej widoczne z niewielkiej odległości od morza. Ponadto w pobliżu plaży znajduje się mały mol, gdzie można zacumować łodzie. Jeśli kochasz skały, rzeźbione skaliste wybrzeża i kolory krystaliczne morze, przyjdź do plaży Koromačna. Shade tutaj nie ma, bo plaża jest rosnące specyficzne dla tej części wybrzeża wyspy runo. Główną część plaży, opalanie i kąpiel składa się z średnich kamyków. Łatwo jest iść i dotrzeć do morza. Odpowiedni dla wszystkich osób i grup wiekowych. Jest to idealne miejsce na jednodniową wycieczkę do natury, morza i słońca. To zależy od Ciebie, aby dobrze się wyposażyć i dobrze się bawić. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala