Plaża Mali Bok, Wyspa Koromačna Cres zdjęcia

# Plaża Mali Bok, Wyspa Koromačna Cres zdjęcia

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Cres
14.04.2017. 08:26 dodajeIvan

Jeśli wybierasz się do lokalnej rejsu z Orlec, na wschód od wyspy Cres, przyjdziesz do tej samotnej małej plaży. Plaża nazywana jest Mali Bok, piękna i ukryta w naturalnym kanionie. Główna część plaży jest wykonana z grubszych głazy, jest pasywna i odpowiednia dla wszystkich. Musisz jednak iść na plażę, która może nie być dla każdego. Miłośnicy przyrody naprawdę docenią fakt, że nie mogą dotrzeć na plażę samochodem, więc będą szczególnie cieszyć się widokiem, gdy zejdą i schodzą do poziomu morza. Kolor morza jest krystalicznie przejrzysty, mieszany z niebiesko-zielonymi tonami. Morze jest spokojne i wygodne ciepłe. Cała plaża jest otoczona skałami, które są inspirujące. Efekt, jaki dają, spowoduje poczucie podziwu, które uzupełni pełne uczucie i doświadczenie kąpieli i odpoczynku na plaży. Najlepiej przyjrzeć się zdjęciach i zobaczyć, o czym piszemy. Jeśli jesteś zainteresowany, upewnij się, że przyjdziesz jak tylko masz okazję.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala