Plaża Kovacine na Cres FKK Nudist część

# Plaża Kovacine na Cres FKK Nudist część

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na północnym wyjściu Cres znajduje się na pięknej plaży Kovačine. W zaludnionym obszarze, z obozem następnego. Plaża jest wyposażony we wszystkie udogodnienia, w tym zakwaterowania w obozie do restauracji. Zawartość jest bardzo interesująca. Jeśli jesteś zainteresowany, chcesz spróbować lub nauki nurkowania, można to zrobić w pobliskim centrum nurkowym. Na południe od plaży hotel z noclegiem, ale istnieje również wiele kwater prywatnych. Plaża ma różne konfiguracje, z betonu płaskowyże aż drobnym piaskiem rozrzucone skały, które wyłaniają się z głębi. Cień tam w obozie, ale nie na plaży. Dobry chronić siebie i dojść do uživate.Kamp Kovačine Črešni plaża Kovačine, około 1,5 km od centrum Cres jest jednobrzmiące obóz na 23 ha obszarów krajobrazowych. Jedna część obozu i plaży I zarezerwowane wyłącznie dla naturystów.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala