Grabar Cres Croatia beach

# Grabar Cres Croatia beach

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Cres
14.04.2017. 11:47 dodajeIvan

W samym miasteczku Cres, w pobliżu tej przystani, ta mała plaża mogła się przecisnąć. Plaża Grabar znajduje się przy drodze - ulica Obale sv. Benedict. Oprócz plaży znajdują się obiekty miejskie, ze szczególnym uwzględnieniem starych zabytków, takich jak klasztor Benedyktynek sv. Piotra Apostoła. Miasto to ta plaża, ale wciąż piękna i czysta. Morze jest również czyste, piękne w kolorze i nieco ciepłe do pływania. Za plażą jest rząd sosnowych drzew z lekkim cieniem, a także wiele atrakcji turystycznych. Główną częścią plaży jest żwir, z betonowymi deskami ciągnącymi się wzdłuż wspomnianej ulicy. Marina wzbogaca widok z dużą liczbą luksusowych jachtów, które pozują w spokojnym morzu, pokryte silnym słońcem. Jeśli jesteś w Cres i oferujesz szansę, przyjedź tutaj, przynajmniej na przyjemny spacer po południu. 

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala