Drazica Beach on Cres

# Drazica Beach on Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Cres
14.04.2017. 11:56 dodajeIvan

W niektórych miejscach udało nam się oswoić skaliste wybrzeże, dlatego proponujemy naszym gościom odpoczynek i zabawę, a także pokazanie naturalnego charakteru naszego wybrzeża. Plaża Drazica znajduje się w małej zatoce, usianej skałami i ukrytej pod sosnami. W głównej części jest ona łatwa do udoskonalenia, ale zwiększyliśmy pojemność plaży o betonowe talerze, które świetnie nadają się do opalania i skakania do morza. W pobliżu znajduje się zatoka Mali bok i plaża Kovačine. Woda wzdłuż wybrzeża jest nachylona, odpowiednia dla wszystkich ludzi i jest przyjemnie ciepła. Morze ma krystaliczny zielony odcień, który jest szczególnie podkreślany w silnym nasłonecznieniu. Kontrasty z tymi kolorami dają zielone igły pobliskich lasów sosnowych, aw oddali widać czerwone dachy domów i mniejsze budynki w Cres. Nad plażą rozciąga się promenada, a także drzewa oliwne, które dopełnią wrażenie. Odwiedź nas i ciesz się tą częścią Adriatyku. Czekamy na ciebie.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala