Najpiękniejsze plaże na wyspie Cres w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Cres w Chorwacji

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Cres z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na wyspie Cres ułożone według urody


Zatoka Žanja Cres - ukryta i naturalna zatoczka, która nęka piękno, niedaleko od pięknej zatoki Sv. Ivan Cres. Najczęstszymi gośćmi są marynarze i ci, którzy przyjeżdżają zorganizowanym transportem morskim. Mimo to istnieją szlaki turystyczne dla alpinistów i osób zdolnych do długich spacerów po nierównym terenie. Jeśli masz w sobie ducha awanturniczego, zapraszamy Cię do podziwiania pięknej plaży w zatoce Žanja. Opłacisz się, aby zaufać nam w słowo.

Uvala Žanja Cres


Mali Bok Beach, Koromačna Cres Island - Jeśli jesteś na lokalnej drodze z Orlec, na wschodnie wybrzeże wyspy Cres, dojdziesz do tej samotnej małej plaży. Plaża nazywa się Mali Bok, piękna i ukryta w naturalnym kanionie. Główna część plaży wykonana jest z grubszych głazów, jest przejezdna i odpowiednia dla wszystkich. Musisz jednak iść na plażę, która może nie być dla wszystkich. Prawdziwi miłośnicy przyrody docenią przede wszystkim fakt, że nie mogą dotrzeć do plaży samochodem, więc szczególnie ucieszą się z widoku, gdy schodzą i schodzą na poziom morza.Mali Bok Cres


Sv. Słynny Ivan znajduje się na zachodnim wybrzeżu wyspy Cres. Znajduje się w pobliżu Lubenic na wspomnianej wyspie, ale poza strefą zamieszkałą. Jest naturalnie kompletny i jako taki zachwyca swoim pięknem. Ludzie żeglarze szczególnie lubią tu przyjeżdżać z powodu trudności z przybyciem z lądu.

Plaža Sv. Ivan Luvenice Cres

Plaża Koromačna znajduje się we wschodniej części wyspy Cres. Obiekt położony jest poza miejscowością, w otoczeniu przyrody, w otoczeniu otaczającego go skalistego krajobrazu. Do plaży można dotrzeć drogą lądową i oczywiście drogą morską. Lokalna droga, która zabierze Cię na plażę, jedzie z pobliskiego Beleju. Plaża jest wyjątkowa dla skał i płytkich jaskiń. Jest to doskonałe miejsce dla miłośników przyrody i dla osób, które lubią ciszę i spokój. Jest popularny, ale nie przypomina żadnej innej plaży. Jest ulubionym miejscem żeglarzy, szczególnie ze względu na imponujące wybrzeże, które najlepiej widać w mniejszej odległości od morza. Ponadto w pobliżu plaży znajduje się mały mol, gdzie można zacumować łodzie. Jeśli lubisz kras, rzeźbiony skalisty brzeg i krystalicznie czyste morze, przyjedź na plażę Koromačna.Plaža Koromačna Cres

Plaża Beli Cres - To piękna plaża na wyspie Cres. Niewielka plaża znajduje się w Beli, tuż obok portu. Jest pięknie urządzony, otoczony kamiennymi murami i starymi kamiennymi domami. Nazywa się to miejscem, czyli plażą Beli i jest bogate w żwir i czyste morze. Z jednej strony plaża styka się z naturalnymi skałami, az drugiej strony kontynuuje port trzcinowy portu wraz z towarzyszącym obiektem gastronomicznym. Plaża znana jest również z linii Zip dla osób szukających przygód.

Plaža Beli Cres

Plaża Kovačine Cres - Na północnych obrzeżach Cres znajduje się piękna plaża Kovačine. W zamieszkałej części, przy obozie o tej samej nazwie obok. Plaża jest wyposażona we wszystkie towarzyszące jej treści, od kempingu po gościnność. Jest treściwe i bardzo interesujące. Jeśli jesteś zainteresowany, spróbuj lub naucz się nurkować w pobliskim centrum nurkowym. Na południe od plaży znajduje się hotel z możliwościami zakwaterowania, ale jest też wiele kwater prywatnych. Plaża ma zróżnicowaną konfigurację, od betonowych wątków po drobny piasek wyciśnięty z głębin. Jedna część plaży ma znak FKK.Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala