Solaris Šibenik - przewodnik. Hotele, plaże, park wodny

# Solaris Šibenik - przewodnik. Hotele, plaże, park wodny

Sjeverna dalmacija

Šibenik

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Solaris Šibenik to hotel turystyczny składający się z 5 dużych hoteli i dużej liczby przyczep kempingowych i bungalowów, około 5 km od centrum Sibenika. Ośrodek jest pełen treści dla dorosłych i atrakcji dla dzieci. Prawie nie ma treści, których klient nie chciałby oferować w Solarisie, od cateringu, rozrywki, zajęć sportowych i treści dla dzieci.
Solaris nazywany jest także parkiem przyrody, na który wszyscy goście mogą się powołać natychmiast po przybyciu do ośrodka o powierzchni 45 hektarów trawiastych terenów i ponad 10 hektarów lasu sosnowego, w którym zasadzono 75 000 roślin i kwiatów. Teren jest zdominowany przez oliwki, z których 1500 to ropa wykorzystywana w osadzie, ropa jest produkowana w gaju oliwnym wioski etno Dalmacji, a najstarsze oliwki mają ponad 2000 lat.  Maslina solarissolaris šibenik croatia

Zakwaterowanie w Solaris ŠibenikZakwaterowanie w ośrodku można znaleźć w hotelach pięciu, a każdy hotel jest tematycznie dostosowany do różnych rodzajów gości.

Hotel Ivan SolarisHotel Ivan Solaris posiada znak Bussiness Hotel i jest przeznaczony dla osób podróżujących służbowo. Hotel jest nowoczesny i luksusowy i oferuje wysoki poziom komfortu i elegancji. Hotel urządzony jest w stylu śródziemnomorskim, który idealnie pasuje do otoczenia. W hotelu znajduje się odkryty basen i centrum odnowy biologicznej i spa z krytymi basenami z podgrzewaną wodą.Hotel Ivan solaris Šibenik

Hotel JureHotel Jure Solaris ma znak hotelu Lifestyle. Przeznaczony dla młodszych gości, którzy chcą się zrelaksować i dobrze się bawić. Hotel znajduje się obok Białej Plaży, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych nad Adriatykiem, a dla tych, którzy preferują baseny, znajduje się duży odkryty basen ze świeżą wodą.

Hotel Andrija SolarisHotel Andrija nazywany jest także hotelem dla dzieci i pierwszym hotelem tematycznym dla dzieci w Chorwacji. Hotel znajduje się obok parku wodnego i rodzinnej plaży przeznaczonej dla dzieci. Cały hotel jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi.

Hotel Niko SolarisHotel Niko zapewnia przyjemną i intymną atmosferę dzięki położeniu pośród bujnej roślinności. Oprócz hotelu znajduje się duży basen, a dla tych, którzy lubią więcej w morzu, plaża znajduje się zaledwie kilka minut od hotelu.

Hotel JakovHotel Jakov znajduje się obok parku wodnego w kurorcie, tylko około stu metrów od plaży i oferuje przytulne wnętrze o klasycznym wystroju z dużą ilością naturalnego światła. Hotel oferuje 2 mniejsze balkony oraz kilka barów i restauracji.

Domy i bungalowy SolarisDla wszystkich gości, którzy chcą więcej prywatności i chcą uniknąć zatłoczonych hoteli, Solaris oferuje przyczepy kempingowe i bungalowy w sosnowym lesie nad morzem. Solaris kamp kućice i bungalow

Solaris BeachW nadmorskim kurorcie Solaris o długości 4 km można znaleźć 5 atrakcyjnych tematów na plaży. Piaszczysta plaża w centralnej części kurortu jest największa i najbardziej atrakcyjna, a nawet najbardziej treściowa w ośrodku. Solaris Club Beach jest idealny dla młodszych ludzi, którzy chcą mieć koktajle na plaży z muzyką w tle. Przed centrum odnowy biologicznej i spa jest Solaris Spa Beach. Solaris Family Beach jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Małe kamyczki i rekiny są idealne dla dzieci. Solaris Camping Beach jest częścią oazy kempingowej, najbliższej plaży dla gości przebywających w obozach. Dostęp do plaży jest bezpłatny.Solaris plažeBeach solaris sibenikBeach plaža solaris

Park wodny Solaris - park wodnyPark wodny Solaris jest z pewnością ulubionym miejscem dla wszystkich dzieci w ośrodku. Liczne sanki, zraszacze, wodospady i baseny zachwycą wszystkie dzieci. Park wodny rozciąga się na 8000 metrów kwadratowych i może pomieścić 1000 osób jednocześnie. Park wodny nie jest ograniczony do dzieci, ale wielu rodzicom się to podoba. Dla bezpieczeństwa dzieci opiekuje się licznymi pomocnikami ratunkowymi, dzięki czemu rodzice mogą zostawić swoje dzieci w parku i zadbać o inne korzyści z osady. 

Oferta cateringowa w Solaris ResortOśrodek obfituje w restauracje, kawiarnie, kluby. Poza ofertą restauracji znajduje się 5 restauracji przed hotelem, a każdy hotel ma własną restaurację. Najbardziej popularną i atrakcyjną restauracją w kurorcie Solaris jest z pewnością dalmatyńska wioska etniczna. Wspaniały kamienny klimat, który nie pozostawi nikogo obojętnym, jest idealnym miejscem do skosztowania dalmatyńskich specjałów. Etno selo restoan solaris šibenikEtno restoran solaris

Zawartość kurortu Solaris

Dalmatyńska wioska etniczna

Restauracja Trattoria Mediteraneo

Grill Restauracja Sibinum

Pałac Słodkich Marzeń Solaris

Latarnia Beach & Snack Bar

Plaża i bar przekąskowy Sun

Bar na plaży i restauracja Bongo

Fast Food Atlantis

BARS

Winiarnia

Solaris Legend Beach Club

Solaris Palma Beach Club

Klub nocny

Laguna Beach Bar

Beach Club 55

Bar ogrodowy

Klub kapitanów

SPORTS

Solaris Golf Park

Solaris Sport

Piłka do piłki

Minigolf Pirate Adventure

Korty tenisowe

Siatkówka plażowa

wodnych

ZAWARTOŚĆ DLA DZIECI

Solaris AQUAPARK

zjeżdżalnie

Plac zabaw dla dzieci

Pociąg ekspresowy

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala