Najpiękniejsze plaże wyspy Pag Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże wyspy Pag Chorwacja

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Pag z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na wyspie Pag, ułożone według urodyBeritnica Pag - Ta plaża znajduje się na wyspie Pag, na południe od małej wioski Metajna. Jest wyjątkowy w naturalnie złożonych skałach w płytkiej wodzie, doskonały do fotografii lub po prostu do podziwu z brzegu. Zrób sobie przerwę w Beritnicy z piękną sceną trzech rocka. Ci nieco bardziej uzdolnieni mogą wspiąć się na jednego z nich i zapamiętać niezapomniane chwile z letnich wakacji. W przeciwnym razie plaża otoczona jest skalistymi krajobrazami z mniejszą plażą żwirową. Nie ma naturalnego cienia, ani kawiarni (najbliżej plaży Ručica).Plaža Beritnica PagPlaża Ručica Pag - Wielu twierdzi, że jest to najbardziej znana plaża na wyspie Pag. Jeśli nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem, przynajmniej zgódź się, że jest to jedna z najbardziej znanych plaż na tej wyspie. Niektórym plażom trudno jest wziąć udział w Zrće, ale plaża Ručica jest lepiej prezentowana gościom przez cały rok. Jest bardzo popularny, głównie ze względu na jego piękno. Nietrwały charakter, surowe środowisko i nieco odizolowana pozycja tej plaży.

Plaža Ručica PagPlaża Čista Kolan - Nazwa najlepiej opisuje tę plażę na wyspie Pag. Czysta Plaża to wciąż jedna z tych, które Cię oczarują. Ta plaża znajduje się w pobliżu Kolanu, po tej samej stronie co plaża Zrće. Jednak jest to cicha plaża, która nadaje się do cieszenia się ciszą, słońcem i wieczornymi imprezami. A ta plaża jest bardzo popularna i przyciąga wielu gości.

Plaža Čista Kolan otok PagPlaże Šimuni Pag Camp - największy kemping w Šimuni to piaszczyste - żwirowe plaże ciągnące się na całej długości. W obozie powita cię sześć udekorowanych żwirowych i piaszczystych plaż, z których na plaży są nawet dwie plaże.

Plaže Kampa Šimuni otok PagCaska - Plaża to połączenie piasku i żwiru. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu, w którym znajduje się również kawiarnia, w której można się odświeżyć. Plaża Biser nie ma naturalnego cienia, dlatego jest pożądane, aby goście plażowi przynieśli ze sobą niezbędną ochronę przed słońcem. Ta plaża jest bardzo dostępna, spokojna i odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Jest szczególnie przydatny do zabawy dla dzieci, a także dla osób, które mniej pływają. Głębokość wody nieznacznie rośnie, a dno pokrywają kamienne sprężyny.Plaža Caska PagSrčanka Pag - Ta piękna plaża znajduje się kilka kilometrów na południe od obozu Šimuni na wyspie Pag w jej zachodniej części. Plaża jest dzika i ukryta, trochę trudniejsza do zdobycia, ale warta wysiłku, ponieważ pozostawia zadyszkę.

Plaža Srčanka pagPlaże Urša i Fortuna to dwie sąsiednie zatoczki, kilkaset metrów dalej na zachodnim wybrzeżu Pag, kilka kilometrów na południe od Šimuni. Plaże są w większości wykonane z piasku i dlatego są odpowiednie również dla dzieci. Krystalicznie czysta woda, izolacja, cisza i spokój to to, co oferują te zatoki i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Nieco północ to kolejny piękny zakręt Srčanki.

Plaże Dubrava i Delfinka - Między skałami, w tej niewielkiej zatoce znajduje się ta piękna plaża na Pag. Tuż obok plaży Dubrava jest plaża Delfinka. Plaża Dubrava to naturalna atmosfera otoczona skałami z trzech stron, a także morze i widok na chorwackie wybrzeże. Czyste morze to miejsce dla tego miejsca, a zieleń wypełnia to piękno. Mimo, że plaża jest bogata w zieleń i roślinność, nie ma tu odpowiedniego odcienia. Jeśli odwiedzasz plażę, weź ze sobą parasol przeciwsłoneczny i bądź dobrze chroniony przed promieniami słonecznymi.Plaže Dubrava i Delfinka PagPlanjka to przestronna plaża położona na północny zachód od Novalji. Pokryta jest drobnym, drobnym piaskiem, słonecznie i ma płytką wodę morską. Świetnie nadaje się do gier wodnych lub siatkówki plażowej. Deski są dobrym wyborem dla rodzin, szczególnie tych z małymi dziećmi. Przy plaży znajduje się wiele punktów gastronomicznych. Orzeźwienie ulubionego drinka lub ulubionego posiłku jest dostępne dla wszystkich. W przypadku zabaw dla dzieci i całodniowej rozrywki, masz wiele akcesoriów plażowych, a także sportowe treści rekreacyjne, które podążają za plażą.

Plaža Planjka Pag više slikaPlaża Caska znajduje się w pobliżu znanej plaży Zrće, na wschód od Novalji. Nazwa Caska pochodzi od małego miasteczka Caska, położonego w zatoce o tej samej nazwie. Plaża znajduje się pomiędzy plażą Zrće a Zubovići i Kustići. Piękna plaża składa się z drobnego piasku i żwiru. Wiele z nich opisuje się jako najpiękniejszą plażę na wyspie, więc spójrz na zdjęcia i dowiedz się, dlaczego tak się dzieje.

Plaža Caska PagNajsłynniejsza plaża na wyspie Pag, plaża Zrće, jest jedną z najbardziej znanych chorwackich plaż w ogóle. Plaża znajduje się na dużej zatoce Zrće, 4 kilometry od centrum Novalji i jest najpopularniejszym celem znanym na całym świecie. Plaża jest żwirkowa, z pięknym widokiem na morze i towarzyszy wiele treści specjalnie dla młodych gości. Całodzienne imprezy, nocne sceny i gościnni muzycy z całego świata to połączenie dla młodszej publiczności, która lubi głośny rytm muzyki techno. Na plaży znajduje się kilka klubów, co oznacza, że nie można przegapić tańca z muzyką.

Plaža Zrće PagPlaża Straško Pag - Pag słynie z kuszących plaż, wśród których jest najbardziej znana plaża w Chorwacji - Zrce. Jednak z tej okazji opiszemy plażę Straško, położoną w południowej części Novalji. Jest to piękna żwirowa plaża o długości 1,5 km. Wejście do morza jest strome i piaszczyste, więc plaża jest odpowiednia dla osób starszych i dzieci. Plaża Straško ma kilka punktów gastronomicznych, a dokładniej bary i restauracje. Istnieje również bogata oferta sportowa, więc fajnie jej nie zabraknie. To wspaniałe miejsce dla rodzin, szczególnie dla rodziców, którzy przyjeżdżają z dziećmi. Plaża otoczona jest lasami sosnowymi i oczywiście morzem, które wieje na brzeg. Straško Beach Niebieska flaga dla jakości i czystości morza.

Plaža Straško Pag više slikaPlaża Kukurina znajduje się w Potočnica, która jest częścią miasta Novalja, 20 km na północ od miasta. Potocnica to mała wioska weekendowa w północnej części wyspy Pag, oaza zieleni, cisza i spokój, idealne na rodzinne wakacje, a plaża Kukurina jest idealnym miejscem na wszystko. Mała piaszczysta plaża jest osiągnięta przez drzewa i skały i można zostawić samochód w wiosce. Jest to jedna z najpiękniejszych ukrytych zatoczek na wyspie Pag.

Plaža Kukurina Potoćnica Pag


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala