Najpiękniejsze plaże na wyspie Vir w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Vir w Chorwacji

Sjeverna dalmacija

Vir (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Vir z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na wyspie Vir uporządkowane według urodyThe Beach Cove Duboka Draga jest szczególnie drogi ludziom tego miejsca. Goście zawsze polecają odwiedzenie plaży i często mówią, że to najpiękniejsza plaża w Vir. Wyspiarze twierdzą, że Cove Duboka Draga to najpiękniejsza plaża w Vir. W pobliżu znajduje się Crvenka Beach. Jest jasne, z czystego morza i odległości od osiedli. Znajduje się na północno-zachodniej stronie wyspy, poza osadami na wyspie. Na plażę można dotrzeć łodzią, na przykład żaglówką lub żaglówką.Plaža Duboka Draga VirPlaża Crvenka wydaje się być nieinwazyjną i bardzo niedostępną plażą. Jeśli spojrzysz na brzeg, możesz z łatwością wywnioskować, że to nie jest miejsce dla wszystkich. Ta plaża przyciąga poszukiwaczy przygód i miłośników przyrody. Jeśli interesujesz się podwodnym światem i dziką przyrodą, która ma miejsce pod powierzchnią morza, tutaj na pewno Ci się spodoba. Skaliste dno przyciąga wiele gatunków, a z drugiej strony tłumi obecność ludzi.

Crvenka otok Vir više slikaŽitna plaża jest jedną z głównych na wyspie Vir. Plaża jest udekorowana i wyposażona we wszystkie niezbędne rzeczy do tego celu. Ma 300 metrów szerokości, jest bardzo popularny i zawsze dobrze zaludniony. Oprócz wynajmu pedału lub innych rekwizytów dla siebie lub dzieci, istnieje wiele lokalnych restauracji i restauracji oferujących przekąski lub pyszny posiłek.

Plaža Žitna VirPlaża Donja Prezida Vir - plaża charakteryzuje się płytkim płytkim morzem, a na plaży w połączeniu z betonowymi częściami. Oprócz plaży znajduje się wiele prywatnych kwater, obiektów gastronomicznych, takich jak kawiarnie i restauracje. Plaża jest naprawdę kontrowersyjna, odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Na plaży nie ma naturalnego cienia, więc dobrze jest zabrać ze sobą parasolkę przeciwsłoneczną i dobrze ją chronić. Jeśli chcesz odświeżyć się na zewnątrz, odwiedź niektóre z lokalnych kawiarni i napij się ulubionego drinka.Plaža Donja Prezida VirPlaża Sapavac wyróżnia się piaszczystym terenem o wyraźnym czerwonym kolorze. Oprócz piasku wiele części pokrywa trawa, a plaża dotyka morza wodą, ponieważ gleba stanowi znaczną część lądu. Mówią, że to błoto w leczeniu chorób reumatycznych. Plaża pokryta jest sosnowymi lasami, jest tu dużo cienia, a pobliski kemping samochodowy znajduje się w pobliżu.

Plaža Sapavac VirPlaża Velika Slatina jest żwirkowa, a morze to drobny piasek. Znajduje się w małej zatoczce i ma obie strony z miejscami do cumowania dla mniejszych łodzi. Za plażą znajdują się liczne apartamenty oraz zaplecze gastronomiczne. Z plaży roztacza się wspaniały widok na wyspę Pag. Morze jest spokojne i płytkie. Jest odpowiedni dla rodzin z dziećmi, szczególnie dla gości z pobliskich apartamentów.

Plaža Velika Slatin VirGornja Prezida to zadbana plaża w wielu kurortach w południowo-wschodniej części wyspy Vira, w pobliżu Donja Prezida. Plaża ma piaszczyste dno morskie, a duże kamyki są tam. Morze jest tu czyste, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Przy plaży znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w tle są miejsca noclegowe dla turystów. Gornja Prezida jest dostępną plażą, najczęściej odwiedzaną przez turystów z lokalnych pensjonatów, ale przyjeżdżają również goście z innych miejscowości na wyspie.Gornja Prezida Vir više slikaPlaża Radovanjica - Wyspa Vir - Między morzem a ulicami Stara droga do Viru, jest plaża Radovanjica. Plaża jest całkowicie udekorowana, wykonana ze żwiru i częściowo zabetonowana. Jest świetny na całodniowe wakacje, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz na plaży. Część betonowa jest dobra do opalania, a czyste morze będzie stanowić okresowe odświeżenie. Chociaż wzdłuż plaży są palmy i inne niższe drzewa, nie ma na niej naturalnego cienia. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą parasola przeciwsłonecznego lub wypożyczenie go na stojaku na plaży.
Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala