Prom Rijeka - Rab - Novalja (Pag) rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2019

# Prom Rijeka - Rab - Novalja (Pag) rozkład jazdy i ceny Jadrolinija 2019

Sjeverna dalmacija

Novalja (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tej stronie na zdjęciach pod tym tekstem możesz sprawdzić rozkład jazdy i ceny relacji promu promowego do Rijeka - Rab - Novalja (Pag) promem 2019 dla przewoźnika Jadrolinija w okresie od 01.06. - 30.09.2019, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2019 roku. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie linki znajdują się na liniach lokalnych nad Adriatykiem, pomiędzy chorwackimi miastami i wyspami. Linia rejsowa odnosi się do letniej części sezonu turystycznego, kiedy regularnie kursują promy na wszystkie większe wyspy na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Ten prom wypływa z Rijeki, zatrzymuje się na wyspie Rab i kontynuuje na wyspie Pag.

Linia rejsowa Rijeka Rab Novalja i ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala