Prom 2020 Zadar - Mali Iž - Veli Iž - Mały rozkład jazdy Rava- Rava i ceny Jadrolinija

# Prom 2020 Zadar - Mali Iž - Veli Iž - Mały rozkład jazdy Rava- Rava i ceny Jadrolinija

Sjeverna dalmacija

Zadar

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tej stronie na zdjęciach poniżej tego tekstu, można sprawdzić rozkłady jazdy i ceny biletów w stosunku promowej Zadar - Mali I¼- Veli Iz - Mały Rava- Rava 2020 dla przewoźnika Jadrolinija w okresie od 01.06. - 30.09.2020, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2020 roku. Prom z Zadaru na wyspy Mali Iž, Veli Iž, Mali i Velika Rava. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie linki znajdują się na liniach lokalnych nad Adriatykiem, pomiędzy chorwackimi miastami i wyspami. Linia rejsowa odnosi się do letniej części sezonu turystycznego, kiedy regularnie kursują promy na wszystkie większe wyspy na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Wyspa Rava liczy tylko 98 stałych mieszkańców według najnowszego spisu i znajduje się na Morzu Adriatyckim i należy do archipelagu zadarskiego. Znajduje się pomiędzy wyspą Iža, czyli Iškan kanal i Dugi otok, czyli Ravski Kanal.

Łódź Zadar - Mali Iž- Veli Iž - Mały porządek nawigacyjny Rava-Rava i ceny


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala