Rozkład jazdy promowy Split - Brac i ceny Jadrolinija

# Rozkład jazdy promowy Split - Brac i ceny Jadrolinija

Srednja dalmacija

Supetar (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tej stronie na zdjęciach pod tym tekstem możesz sprawdzić rozkład jazdy i ceny chartów promu Split - Supetar (Brač) 2020 dla przewoźnika Jadrolini w okresie od 01.06. - 30.09.2020, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2020 roku. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie linki znajdują się na liniach lokalnych nad Adriatykiem, pomiędzy chorwackimi miastami i wyspami. Linia rejsowa odnosi się do letniej części sezonu turystycznego, kiedy regularnie kursują promy na wszystkie większe wyspy na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Linia ta prowadzi od Splitu do Supetaru na wyspie Brač. Polecamy odwiedzić plażę Bol na wyspie Brač, jednej z najsłynniejszych plaż na Adriatyku. Plaża Zlatni Rat jest wyjątkowa ze względu na swoją sylwetkę, szczególnie jeśli ogląda się ją z powietrza. Jest to znak rozpoznawczy chorwackiej turystyki i jest głównym szczegółem wielu broszur lub kart okolicznościowych. Podróż w jedną stronę trwa 50 minut linii brzegowej i przejazdu

Brod Split - Supetar (Brac)


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala