Rozkład jazdy promowe Split Hvar i ceny Jadrolinija

# Rozkład jazdy promowe Split Hvar i ceny Jadrolinija

Srednja dalmacija

Hvar (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Na tej stronie na zdjęciach pod tym tekstem możesz sprawdzić rozkład jazdy i ceny biletów dla promu Split - Stari Grad (Hvar) 2020 dla przewoźnika Jadrolinija w okresie od 01.06. - 30.09.2020, kiedy rozkład jazdy przechodzi do letniej linii rejsowej. Wszystkie informacje są pobierane z witryny Jadrolinija.hr i są dokładne, ale ważne tylko w 2020 roku. Przez kolejne lata odwiedź oficjalną stronę Jadrolinija po oficjalnych cenach. Wszystkie linki znajdują się na liniach lokalnych nad Adriatykiem, pomiędzy chorwackimi miastami i wyspami. Linia rejsowa odnosi się do letniej części sezonu turystycznego, kiedy regularnie kursują promy na wszystkie większe wyspy na Adriatyku. Podajemy również ceny za każde połączenie promowe. Oprócz promu istnieją linie katamaranów łączące Pula, Susak, Mali Lošinj, Unije, Ilovik, Silba i Zadar. Linia ta kursuje od Splitu do Starego Miasta na wyspie Hvar, podróż w jedną stronę trwa 120 minut. Hvar to jedna z naszych najpiękniejszych wysp, pełna pięknych plaż i zatok. Nasza rekomendacja to Lučišća Beach Sveta Nedjelja Hvar, piękna zatoka położona około dwóch kilometrów na północ od Sveta Nedjelja na wyspie Hvar. Dubov Dol Dubovica Beach Hvar, piękna zatoka w drodze na Stare Miasto.

Ship Split - Stari Grad (Hvar) spławny rozkaz i cenyPrati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala