Nude Plaża Solaris Porec Vabriga

# Nude Plaża Solaris Porec Vabriga

Istra

Vodnjan

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Vodnjan
21.03.2017. 13:05 dodajeIvan

W Istrii jest również to piękna plaża. Jest bardzo przestronne i dobrze urządzone. Jest ona odpowiednia dla wszystkich, zwłaszcza dla elementów kamiennych powlekane i pięknie zaprojektowanym nasyp żwiru. Plaża częściowo ma skalistą powierzchnię, ale oto kilka udanych świąt. Położony Solaris plaży wzdłuż małej zatoki, tak aby z jednej strony masz widok aż na drugą stronę. W lecie nadchodzi dużą liczbę gości, wszystkie z nich dobrze się bawić i cieszyć się zasłużony odpoczynek. Kolejna książka już sezon twoje miejsce, odwiedź nas i zobaczyć piękno naszej plaży plaže.Naturist Camp Resort SolarisNa z Naturist Camp Resort Solaris, jeden z najbardziej popularnych kempingów naturystycznych w regionie. Obóz znajduje się w Tar Vabriga, zaledwie 10 km na północ od Porec. Obóz położony jest na półwyspie Lanterna, 2,5 km od linii brzegowej. Ośrodek nawet oferuje zakwaterowanie w pokojach i apartamentach.


Zdjęcia Naturist Camping Solaris Plaża


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala