FKK Plaża nudystów Biograd - Crvena Luka

# FKK Plaża nudystów Biograd - Crvena Luka

Sjeverna dalmacija

Biograd na moru

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Plaża znajduje się około 300 m na północ od Czerwonego Portu lub 1 km na południe od plaży Kumenat w Biogradzie. Cały obszar pomiędzy Kumenatą i Red Luke to obszar, w którym strój kąpielowy jest mieszany zi bez ubrania, ponieważ plaża nie ma oficjalnej etykiety FKK, ale od lat jest popularna wśród naturystów.

Ośrodek Red Harbour Resort jest zamknięty. Kąpiel w kurorcie kosztuje 25 kun. Wybrzeże jest w większości żwirowe i kamieniste z płytkimi wodami. Zwykle nie ma wielu ludzi i zawsze można znaleźć ładne miejsce, jeśli ci się podoba. Woda w większości miejsc jest szorstka, pomimo płytkiej wody, jak niektóre z ostrych kamyków i kamieni w wodzie. Więc przynieś ze sobą dobre plastikowe sandały. Plaża Crvena Luka (zdjęcia).

Ale jeśli będziesz iść dalej na południe, dotrzesz do najpiękniejszej piaszczystej i żwirowej zatoki. Zatoka nie jest duża, może szeroka około 150 m. Plaża jest żwirowa i piaszczysta, ale płytka zatoka jest całkowicie piaszczysta. Woda jest wyjątkowo piękna, ciepła i czysta, nadaje się do pływania, nurkowania lub zabawy w płytkiej, piaszczystej zatoce. Zatoka jest również odwiedzana przez wiele jachtów i łodzi. Są zakotwiczone w zatoce, a właściciele zazwyczaj pozostają nieosłonięci na swoich statkach.

Po obu stronach zatoki wybrzeże jest skaliste i porośnięte drzewami. Na plaży nie ma żadnych treści, więc możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Jest to jedna z najpiękniejszych plaż w Biogradzie i okolicy. W pobliżu znajduje się Plaża Lumbrak.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala