Plaża Ručica Pag

# Plaża Ručica Pag

Sjeverna dalmacija

Metajna (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Metajna
30.01.2017. 15:19 dodajeIvan

Wielu mówi, że jest to najsłynniejsza plaża na wyspie Pag. Jeśli nie zgadzasz się z tym stwierdzeniem, przynajmniej zgadzam się, że jest to jedna z najbardziej znanych plaż na tej wyspie. Trudne jest, aby plaża mogła wziąć udział w Zrće, ale plaża Ručica jest lepiej prezentowana dla gości przez cały rok. To bardzo popularne, głównie ze względu na jego piękno. Niezrównoważona natura, wytrzymałe środowisko i nieco odosobniona pozycja tej plaży to kombinacja, która na pewno ma pozytywny wpływ. Liczne listy światowe - wybór najlepszych miejsc wakacyjnych, wspomnij o plaży na wyspie Pag. Plaża znajduje się w pobliżu małej osady Metajna. Już przyjeżdża na plażę, pozostawiając bez tchu. Niezrównoważony charakter pozostawia doskonałe wrażenie na wszystkich gościch, a plaża rozkoszuje się równie młodym i starym. Często goście to rodziny plażowe, a także młode pary. Plaża nie ma naturalnego cienia, podobnie jak wiele innych na wyspie, ale w pobliżu znajduje się małe bistro, gdzie można odświeżyć się lub zjeść, jeśli jesteś głodny.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala