Valun, Cres FKK Nude Plaża Zdovice i zdjęcia obozowe

# Valun, Cres FKK Nude Plaża Zdovice i zdjęcia obozowe

Kvarner

Valun (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Valun
14.04.2017. 12:06 dodajeIvan

Valun Beach znajduje się w pobliżu małego miasteczka o tej samej nazwie na wyspie. Otoczony przez zielony baldachim, i otoczony pięknym kamiennym murem z tyłu. Jedna strona jest naturalna plaża, skały, podczas gdy drugi prowadzi małą drogę, która do niego prowadzi. Ścieżka jest oświetlony i odpowiedni do światła wieczorne spacery. Plaża jest mała, ale w żaden sposób blisko swoich gości. Choć popularne, ta plaża odbiera swoich gości, bez konieczności dokonywania tłum. Morze jest spokojne, płytkie na brzegu i przyjemnie ciepłe. Przyjdź do naszej plaży, zrelaksować się i cieszyć kupanju.Valun to malownicza wioska rybacka położona w zatoce Valun, istnieje tylko kilka domów, kilka restauracji i kawiarni oraz obóz nad plażą Zdovice która jest częściowo dla naturystów. W miesiącach letnich na stromej drogi przed Valun prawie niemożliwe, aby uzyskać bezpłatny parking, restauracje i zajazdy w idyllicznej przystani są zazwyczaj w pełni zajęte.

Camping Zdovice ValunKamp Zdovice jest mały, prosty i idylliczny kemping położony w malowniczej zatoce Valun. Leży na częściowo zalesionej okolicy i może pomieścić do 220 gości. Plaża jest piaszczysta i odpowiednie dla dzieci, oferując łatwy dostęp do morza. Camping Zdovice może pomieścić tylko namioty i żadnych pojazdów. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala