FKK Wielka i Mała Cieśnina Wyspy Oprócz Korcula

# FKK Wielka i Mała Cieśnina Wyspy Oprócz Korcula

Južna dalmacija

Korčula (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Wyspy znajdują się we wschodniej części archipelagu Korcula, w połowie drogi między Peljesac i Korcula i są popularnym miejscem dla naturystów. Wielka Stupa znajduje się na najszerszej części swojej długości zaledwie 100 metrów i jest znacznie większa niż Mała Stupa. Na większej wyspie znajduje się tawerna, w której można delektować się autentycznymi posiłkami i napojami. Mała wyspa jest prawie całkowicie kamienista i idealnie nadaje się do skoków do morza. Większa wyspa ma małą żwirową plażę, a także kilka dużych gładkich powierzchni odpowiednich do opalania. Plaża na północnym wybrzeżu wyspy wychodzi na kanał, Orebić i Peljesac. Wody wokół wyspy są bardzo czyste i krystalicznie czyste, dzięki czemu cała okolica jest doskonałym miejscem do pływania i nurkowania .. Pobliskie restauracje: Stupe Restaurant, Majsanić Island, Majsan Island, Gojak Island

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala