Plaża dla nudystów i kemping Polari

# Plaża dla nudystów i kemping Polari

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana
artykuł
Pozycja
Rovinj
27.03.2017. 10:26 dodajeIvan

Plaża Polari znajduje się naprzeciwko tego samego autokempingu. Obóz i plaża są bardzo dobrze odwiedzane. Przed obóz znajduje się podejście do wodowania łodzi i łodzi, a nieco dalej jest piękna plaża żwirowa. Plaża Polari jest dość przestronna z łagodnym zboczem do morza i jest odpowiednia dla wszystkich ludzi. W niektórych miejscach plaża jest pokryta kamieniami, które rozciągają się od morza. Za plażą jest mały mur wiszący, pokryty kamieniem, a za nim krzewopodobny, zacieniony las. Ludzie, którzy potrzebują ciszy i spokoju, czują się najlepiej. Obóz oferuje podstawowe potrzeby turystom, a morze i plaża to rodzaj atmosfery, której szukamy w lecie. Mamy nadzieję na Wasze przybycie i dobrze spędzone chwile w czasie letnich wakacji.Miejsca na północnym wybrzeżu FKK Puna EvaU ma również plażę nudystów Punta Eva.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala