Najpiękniejsze plaże na wyspie Murter w Chorwacji

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Murter w Chorwacji

Sjeverna dalmacija

Murter (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Murter z dużą liczbą zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże w Murter uszeregowane według urodyPlaża Podvrák Murter - Kolejną plażą, którą mogą się wyspać jest plaża Podvrák. Chociaż pierwszy wydaje się, że mieszkańcy Murter ukryć ten klejnot i zachować go dla siebie, to oczywiście nie jest prawdą. Wszyscy goście są mile widziani, a wyspiarze starają się pokazać im swoje naturalne piękno w najlepszym świetle. Plaża wyróżnia się przede wszystkim białym piaskiem, który nadaje morzu lazurowy i krystalicznie czysty kolor.

 Plaża Slanica jest główną plażą na wyspie Murter. Znajduje się na południowej stronie wyspy, w pobliżu hotelu Colentum. Jest to piaszczysta plaża i wiele roszczeń i najpiękniejsza plaża w okolicy. Z powodu płytkich wód, które pogrążają się na plaży, nadaje się dla dzieci i osób słabszych lub nie pływających. Również plaża jest świetnym wyborem dla miłośników sportów wodnych, więc dobrze będzie grać w piki, siatkówkę i podobne zajęcia, które są charakterystyczne dla naszego morza.

 Plaża Juliet Murter - To samotna, mała żwirowa plaża, na której zazwyczaj nie ma tłumów w samym sercu sezonu. Możesz dotrzeć do tej zatoczki, jeśli zaparkujesz samochód w pobliżu obozu Kosirina i będziesz kontynuował pieszo.Plaža Julija MurterPrzystań Garbinada znajduje się tuż obok zatoki Julia, gdzie już napisaliśmy. Także w pobliżu znajdują się: Beach Bar Fjaka i kemping Kosirina.

 Kolentum Beach Croatia - Ta plaża znajduje się w północnej części wyspy Murter, w pobliżu stanowiska archeologicznego Colentum na półwyspie Gradina w Murter. Wynalezieniem stanowiska archeologicznego jest przekształcenie półwyspu Gradina w park archeologiczny i rekreacyjny jako atrakcję turystyczną, więc ta plaża jest pierwszą archeologiczną plażą w Chorwacji. Trzysta dwadzieścia metrów, ta plaża jest najdłuższa na wyspie, zorganizowana przed latem 2017 roku

 Betina Beach - żwirowa i kamienista plaża w centrum miasta z pięknym widokiem na Betinę. Plaża jest duża i przestronna w pobliżu znajduje się restauracja i plac zabaw dla dzieci.Plaža BetinaPlaża w zatoce Jazina znajduje się w Tisno, w pobliżu kempingu Auto Dalmacija na wyspie Murter, w naturalnym otoczeniu, w ciepłym słońcu, w którym można się zrelaksować w pięknych i czystych wodach naszego morza. Możesz łatwo dotrzeć do zatoki, jeśli podążać niewielką lokalną drogą, a wszyscy pływacy, którzy przyjeżdżają z własnym samochodem, mają przestronne miejsce parkingowe. Ta plaża jest zwrócona na północ i wychodzi na kanał Pirovac. Morze na plaży jest płytkie i odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i dla mniej wykwalifikowanych pływaków. Plaża jest ozdobiona drobnym piaskiem i ciepłym morzem, które ją pachnie.

 Pod Jasenovac jest kolejna zatoka na południowej stronie wyspy Murter. Jeśli jesteś blisko, idź i zobacz piękno tej plaży. Jest wyjątkowy ze względu na swoją ulgę, ponieważ plaża jest tuż przed stromym zjazdem do morza, co przyczynia się do poczucia bliskości w tej małej zatoczce. Niedokończony teren, jeśli jest tak zwany, daje poczucie intymności i niezbędnego odpoczynku w ciszy i spokoju.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala