Ostrov Pag (Chorvátsko) navštíviť a navštíviť

# Ostrov Pag (Chorvátsko) navštíviť a navštíviť

Sjeverna dalmacija

Pag (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najbardziej znanych zabytków i miejsc, które musisz odwiedzić, jeśli jesteś na wyspie Pag i sugestie dotyczące pracy na wyspie Pag.
Turystyka jest gałęzią gospodarczą Pag, która jest szczególnie pielęgnowana. Cała wyspa jest w rzeczywistości zorientowana na turystykę, ale rybołówstwo odgrywa znaczącą rolę w rozwoju Pag.

Pierwsza poważna zmiana w turystyce na Pag miała miejsce na początku lat sześćdziesiątych. Do chwili obecnej ta gałąź gospodarki jest pielęgnowana w Pag, co jest również widoczne, ponieważ miasto jest znane jako miejsce docelowe na całym świecie. Liczba gości zwiększa się z roku na rok i rośnie zainteresowanie odwiedzaniem zarówno miasta, jak i wyspy Pag. Dziś Pag ma około 10 000 łóżek na nocleg, a w sezonie letnim przebywa tam ponad 100 000 gości. Największa liczba turystów znajdzie swoje miejsce w prywatnych mieszkaniach i pokojach, jedna część wybierze jeden z wielu obozów samochodowych, a reszta wypełni zdolności hotelowe.

Ser Pag jest z pewnością jednym z najbardziej znanych produktów tej wyspy. Chociaż wyspiarze będą pracować więcej rodzajów sera, każdy z nich jest wytwarzany z mleka uzyskanego wyłącznie z owiec, które trafiły na wyspę pag. Dzięki temu ser jest wyjątkowy i doceniany na całym świecie. Dlaczego tak jest? Musimy wiedzieć, że wyspa Pag jest wyjątkowa, ponieważ ma bardzo mało trawy, która jest bardzo słona dla soli i przekąski, którą spożywa bura. Owce, które żywią tę trawę i aromatyczne zioła, takie jak smilies, szałwia i krzew, nadają mleku szczególne smaki. Pan wykonany z takiego mleka ma również szczególny aromat. Gurmans rozpoznają go i chętnie jedzą ser z Pag.

Paški Sir

Plaże na wyspie PagBeritnica - Ta plaża znajduje się na wyspie Pag, na południe od małej wioski Metajna. Jest wyjątkowy w naturalnie złożonych skałach w płytkiej wodzie, idealny do fotografii lub po prostu do podziwu z brzegu. Zrób sobie przerwę w Beritnicy z piękną sceną trzech rocka. Ci nieco bardziej uzdolnieni mogą wspiąć się na jednego z nich i zapamiętać niezapomniane chwile z letnich wakacji.

 W pobliżu Beritnice znajduje się plaża Ručica. Jest bardzo popularny, głównie ze względu na jego piękno. Niezrównoważona natura, surowe środowisko i nieco odizolowana pozycja tej plaży to połączenie, które z pewnością ma pozytywny wpływ. Liczne listy światowe - wybierając najlepsze miejsca na wakacje, wspominają plażę na Pag. Plaża znajduje się w pobliżu małej osady Metajna.

 

Nazwa najlepiej opisuje tę plażę na wyspie Pag. Czysta Plaża to wciąż jedna z tych, które Cię oczarują. Ta plaża znajduje się w pobliżu Kolanu, po tej samej stronie co plaża Zrće. A jednak jest to spokojna plaża, idealna do cieszenia się ciszą, słońcem, bez codziennych przyjęć. A ta plaża jest bardzo popularna i przyciąga licznych gości. Jest dość cicho, ponieważ znajduje się w pobliżu plaży Zrće i nadaje się na rodzinne wakacje.

 W pobliżu Novalji leży Zrće, długa żwirowa plaża, która została nazwana na cześć Ibizy w Chorwacji. Całkiem trafnie przydomek na plażę, która jest najpopularniejszą imprezą na plaży w Chorwacji. to tylko około 2 i pół kilometra od centrum Novalji, w otoczeniu sosnowych drzew i dużych parkingów. Zrće to żwirowa plaża z białych kamyków o odpowiednim kształcie. Wejście do morza jest żwirowe i strome, co oznacza, że po kilku metrach masz dość głębokości, by kąpać się w kryształowych barwach naszego morza.

Plaža Zrće Pag NovaljaPlaże obozu Šimuni - Największą fortuną obozu Šimuni są piaszczyste - żwirowe plaże ciągnące się na całej długości. W obozie powita cię sześć żwirowych i piaszczystych plaż, z których na plaży jest nawet dwie plaże.

 Plaża Caska to połączenie piasku i żwiru. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu, w którym znajduje się również kawiarnia, w której można się odświeżyć. Beach Biser nie ma naturalnego odcienia, dlatego jest pożądane, aby goście plażowi potrzebowali ochrony przeciwsłonecznej. Ta plaża jest bardzo dostępna, spokojna i odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych. Jest szczególnie przydatny do zabawy dla dzieci, a także dla osób, które mniej pływają.

 Srčanka Pag - Ta piękna plaża znajduje się kilka kilometrów na południe od obozu Šimuni na wyspie Pag. Plaża jest dzika i ukryta, trochę trudniejsza do zdobycia, ale z pewnością warta wysiłku, ponieważ pozostawia zadyszkę.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala