Najlepsze plaże w Mljet (Chorwacja) - lista najpiękniejszych plaż...

# Najlepsze plaże w Mljet (Chorwacja) - lista najpiękniejszych plaż...

Južna dalmacija

Mljet (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Mljet z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji o każdej plaży, klikając link pod zdjęciami każdej plaży.

Plaże na Mljet ułożone według urodyPlaża Blace Limoni Plaża Mljet to piaszczysta plaża położona w zatoce Lemon na południowy wschód od Saplunare. Zatoka Lemon jest specyficzna, ponieważ jest prawie całkowicie zamknięta, tylko w jednym małym odcinku jest przejściem morskim. Ta plaża ma piaszczyste dno morza i łagodne zstępujące wybrzeże, więc musisz przejść kilka metrów do morza, zanim będziesz mógł pływać. Ta plaża jest idealna dla małych dzieci i osób nie umiejących pływać, a także do gry w pingwiny. Plaża znana jest z chorwackiego ocalałego.

Limoni MljetTa piaszczysta plaża znajduje się we wschodniej części wyspy Mljet w centrum wielkiej zatoki Saplunara, otoczonej gęstymi lasami sosnowymi podzielonymi na dwie części plaży - dużą i małą plażę Saplunara. Większa plaża znajduje się na północy. Ze względu na nietkniętą naturę i czystość morza na plaży, "Błękitną Flagę". Plaże są piaszczyste i bardzo płytkie. Dla wszystkich pływaków, którzy chcą ukryć się przed słońcem, jest gęsty las sosnowy, który zapewnia cień dla każdego. Na plaży można wypożyczyć parasole i leżaki, a także boisko do siatkówki plażowej.

Plaža Salpunara Mljet 

Bay Sutmiholjska to jedna z najpiękniejszych zatok na wyspie Mljet, położona na południowej stronie wyspy, w pobliżu centralnej wioski Babinog Polja. W zatoce znajduje się kilka hostii, które spędzają letnie chwile i cieszą się nienaruszoną przyrodą i doskonałym spokojem. Urok Zatok to cisza i spokój, które oferuje wszystkim, którzy go odwiedzają, i postanawia spędzić tu urlop. Wraz z pierwszymi promieniami słońca są też tacy, którzy uzupełniają doświadczenie i patrzą na piękne, krystalicznie czyste morze i niezakłócony widok na Włochy.

Mljet uvala Sutmiholjska


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala