Najpiękniejsze plaże Vis Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże Vis Chorwacja

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Vis z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże na Visu ułożone według urodyStiniva Vis - Stiniva jest zdecydowanie najbardziej znaną plażą w Vis. Jest bardzo popularny, szczególnie ze względu na wygląd i skały otaczające plażę. Niewiele można powiedzieć, że skały są niedostępne. Kiedy spojrzysz na zdjęcia, zrozumiesz, o co nam chodzi. Mimo to na plaży Stiniva są ludzie, którzy lubią wspinać się na wysokich i stromych klifach. Adrenalina to sport dla nielicznych, którzy są dobrze wyszkoleni i odważni, aby zrobić coś takiego. Zatoka jest odwiedzana przez innych, dlatego wspomnimy o nurkach i morskich odkrywcach. Tutaj jest wiele do zobaczenia.

 Pritiscina Vis - Jadąc niewielką drogą z Podhumlje na południe, dotrzesz do plaży Pritisčina. Jest mniejszy od plaży, ze żwirem i większymi głazami, z dużymi klifami po obu stronach. Zanurzony w skałach plaży Pritisčina ma naturalny wygląd i piękno. Morze jest niezwykle piękne, czyste i wygodne ciepło. Kolory muszą fascynować, zwłaszcza ze względu na skały, które odbijają światło pod powierzchnią, a tym samym nadają niezwykłe, ale czarujące odcienie niebieskiego i zielonego. Mimo, że plaża jest piękną naturalną oazą, od razu uzyskasz prywatne zakwaterowanie i wygodną ofertę dla turystów.

 Plaża Srebrna lub niektóre z nich o nazwie Silver Cove znajdują się poniżej Rukavac na Vis. Znajduje się w naturalnej zatoce o tej samej nazwie, poza miejscowością, ale w pobliżu plaży znajduje się apartament i kawiarnia. Plaża składa się z większych głazów i jednej części płaskich skał, które tworzą równiny, które są wykonane z betonu na innych plażach. Tutaj jest wszystko w naturalnym gargoyle, samej plaży i wszędzie wokół niej. Obie strony otoczone są skałami, az tyłu dominuje zielona korona z sosnowych lasów. Morze jest czyste, bardzo ciche i przyjemnie ciepłe.Plaża Tepluš Vis - Piękna żwirowa plaża Tepluš znajduje się poniżej wioski Rukavac. Jest bardzo popularny, częściowo ze względu na klub na plaży, ale przede wszystkim ze względu na piękno morza i czystość samej plaży. Oprócz opalania się na części żwirowej, ze względu na dobrą dostępność, wiele ich ulubionych miejsc wybiera się na skałach otaczających plażę. Na plaży masz przebieralnie, a także wspomniany wyżej klub. Oczywiście możesz zamówić swój ulubiony napój, usiąść w cieniu i cieszyć się czarującym wyglądem.

 Plaża Zaglav znajduje się pod miastem Milna na wyspie Vis. Wykonany jest z drobnego piasku, ma lekki spadek w morzu i jest dobrze odwiedzany w miesiącach letnich. Morze jest czyste, dość spokojne i wygodne ciepło. Wokół plaży malutka zieleń nadaje krajobrazowi zielony kolor, a gałęzie sosnowe są nadal widoczne. Z boku ta plaża otacza skały, w których znajduje się kilka rodzinnych budynków.

 Plaża Grandovac znajduje się na wyspie Vis, kilka kilometrów od osady Vis. Plaża zbudowana jest ze średnich głazów, w naturalnym środowisku z kilkoma starymi kamiennymi murami. Plaża na obu końcach zamyka skały, ale oni też chodzą z małą ostrożnością. Nad skałami leży sosnowy las, ale na plaży nie ma naturalnego cienia. Jest izolowany, dlatego zalecamy, aby wyposażyć się dobrze przed wyjazdem na cały dzień urlopu. Weź ze sobą wodę, krem przeciwsłoneczny i naturalnie parasolkę.Plaża Milna Vis - Z plaży w Milna patrzysz na wyspę Veli Budikovac. Milna Beach znajduje się na południowym wybrzeżu wyspy Vis, w zatoce otoczonej licznymi kwaterami prywatnymi. W pobliżu plaży znajduje się wioska o tej samej nazwie, a Vis zbyt daleko. Ta plaża nie jest zbyt tłoczna dla gości, ale też nie jest pusta. Jeśli zdecydujesz się tu pływać, wiedz, że plaża jest wykonana z drobnego piasku, a na boku są kamienie, które nie są zbyt drogie. Na plaży nie ma chłodu, więc przygotujcie się i przynieście ze sobą kremy i parasolkę.Plaża Rukavac znajduje się w zatoce o tej samej nazwie w Rukavac na Vis. W tej samej zatoce jest kilka mniejszych plaż, które są wyjątkowe, dzięki czemu oferują swoim gościom duży wybór miejsc do pływania. Istnieją różne plaże i ukryte mniejsze miejsca. Możesz znaleźć żwir, skaliste miejsca lub mniejsze porcje drobnego piasku samodzielnie. Ponieważ ta plaża jest ukryta w zatoce, widok na morze zdobią jachty i żaglówki. Luksusowe jachty na płytkich wodach zapewniają prawdziwą atmosferę letnich wakacji. Rukavac znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie, więc blisko plaży znajdują się liczne kwatery prywatne i restauracja w bezpośrednim sąsiedztwie.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala