Najpiękniejsze plaże na wyspie Brac Chorwacja

# Najpiękniejsze plaże na wyspie Brac Chorwacja

Srednja dalmacija

Bol (otok Brač)

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Przedstawiamy Ci listę najpiękniejszych plaż na wyspie Brac z dużą ilością zdjęć na każdą plażę, opis i lokalizację. Możesz znaleźć więcej informacji na temat każdej plaży, klikając link poniżej zdjęć z każdej plaży.

Plaże w Brac uszeregowane według urody
 Plaża Zlatni Rat - ta plaża jest z pewnością najsłynniejsza na całej wyspie i jedna z najbardziej znanych w Chorwacji. Plaża Zlatni Rat jest wyjątkowa ze względu na swoją sylwetkę, szczególnie jeśli ogląda się ją z powietrza. Jest to znak rozpoznawczy chorwackiej turystyki i jest głównym szczegółem wielu broszur lub kart okolicznościowych. Jest popularny, oczywiście i bardzo dobrze wyposażony. Plaża ma wszystko, co musi mieć. Istnieją kabiny, prysznice i eskorty dla ratowników, którzy dbają o bezpieczeństwo pływaka. Na płytkich wodach znajduje się park wodny - doskonałe miejsce do zabaw dla dzieci, a na plaży znajdują się kawiarnie i kluby z bogatą ofertą rozrywki i orzeźwiającymi napojami. Młodsi goście są na naszej plaży, ale liczba dorosłych i par z dziećmi nie jest bez znaczenia. W końcu wszyscy są mile widziani na naszej plaży. Dzięki swojemu charakterowi plaża Zlatni Rat przywita wszystkich gości.

 Kotlina plaża Bol Brac - Ta plaża znajduje się w samym centrum Bol, na wyspie Brac, obok restauracji o nieprzyjaznej atmosferze. Oprócz kąpieli i opalania, gdy chcesz zjeść smaczny posiłek, wystarczy zrobić kilka kroków i już jesteś przy stole, w cieniu i czekając na twoje zamówienie. Kiedy czekasz na pojawienie się talerzy, czas przejdzie przez piękny widok, który pochodzi z tarasu tego budynku. Znajduje się przy samej plaży i dlatego jest bardzo dobrze przygotowana, by cieszyć się chwilą.

 Paklenica FKK Bol Brac - Po południowej stronie wyspy, w pobliżu wielu najpiękniejszych plaż w Chorwacji Zlatni rat w miejscowości Bol na Braču to jedna z najbardziej znanych plaż FKK dla nudystów na plaży Paklina. Plaża znajduje się na zachodnim krańcu słynnego Złotego Rogu. Główną częścią plaży jest żwir i około 200 metrów długości, jeśli szukasz więcej prywatności, idź pieszo na zachód, gdzie znajdziesz piękne piaszczyste i skaliste zatoczki.

 Plaża Zora Sumartin - Jeśli skorzystasz z promu z Makarskiej do Sumartin na Braču, najpierw zobaczysz tę piękną plażę, a potem tylko zatokę i przystań, z której wypływa prom. Plaża jest oddzielona od osady, w otoczeniu naturalnym - wśród skał i sosnowych drzew. Kamyk znajduje się pośrodku, a boki zdobią szyte skały, niektóre nadają się do opalania. Morze jest niezwykle czyste, dość spokojne i wygodne ciepło. Zanim się zapakujesz - weź ze sobą filtry przeciwsłoneczne, wodę, ręczniki i najlepiej parasol. Na plaży nie ma naturalnego cienia, więc parasolka nadejdzie bardzo dobrze.Plaża Lovrečina - Plaża znajduje się w zatoce Lovran. Jest to szczególnie dobre dla rodzin z dziećmi, ale każdy znajdzie dla siebie jakość. Wykonany jest z drobnego piasku, ma dużą płytką plamę i dlatego dzieci uwielbiają się na nim bawić. Plaża otoczona jest zielenią, za kamiennym murem, a oferta jest wzbogacona o restaurację w bezpośrednim sąsiedztwie. Jeśli masz dość pływania i opalania się, najlepiej usiąść w restauracji i delektować się pysznymi przekąskami. Ci, którzy nie są głodni, mogą poszukać orzeźwiającego napoju.Plaża Murvica jest bardzo popularna. Jest piękny i położony w naturalnym środowisku. Znajduje się w południowej części wyspy Brac, poniżej miejscowości Murvica. Wykonany jest z małego żwiru, pokrytego skałami i pokrytego lśniącymi falami czystego morza. Plaża ma wyznaczone miejsce dla kąpiących się. Wygląda atrakcyjnie, zwłaszcza, że jest to widok na odległość, odsłaniający sylwetkę sąsiedniej wyspy Hvar.

 Plaża Zastup Brač Splitska - Obok miejscowości Splitska, na wyspie Brac, znajduje się plaża Zastup. Znajduje się w zatoce, w otoczeniu drogi i jest łatwo dostępny. Plaża zbudowana jest ze średnich kostek brukowych, otoczona zielenią i drogą lokalną. Wybrzeże jest płytkie, odpowiednie dla dzieci i osób, które mniej pływają. Różni się od samej osady, więc dobrze jest, że przyniesiesz wszystko, czego potrzebujesz, szczególnie jeśli planujesz spędzić cały dzień na plaży.

 


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala