Bibinje i jego okolice, co zobaczyć i zobaczyć

# Bibinje i jego okolice, co zobaczyć i zobaczyć

Sjeverna dalmacija

Bibinje

Pošalji svoj sadržaj

Komentarz lub Upgrade this article, napisz nowy. Rejestracja nie jest wymagana

Bibinje jest miejscem około 4000 stałych mieszkańców, kilka kilometrów na południe od Zadaru, a Zadar dzieli tylko port Gaženica. Bezpośrednio po Bibinje, w kierunku na południe kontynuuje się miejscowość Sukošan, między mariną D-Marin, która jest największą mariną na Adriatyku, a częściowo na terenie gminy Bibinje i innych Sukosan. Bibinjci zajmują się rolnictwem i rybołówstwem od czasów starożytnych, ale w ostatnich latach zaczęli zajmować się turystyką, która jest obecnie główną działalnością tego miejsca.

Przedstawiamy Ci listę najbardziej znanych zabytków i miejsc do odwiedzenia, jeśli jesteś na wakacjach w Bibinje lub okolicznych miejscowościach, jak również w regionie Północnej Dalmacji i sugestie co robić w Bibinje.

Bibinje znamenitosti što vidjeti

Bibinje co zobaczyćKościół Sv Roka Bibinje - Sveti Roko jest patronem Bibinje i kościoła św. Roka jest symbolem Bibinje. Główną cechą kościoła jest kamienna dzwonnica z dwoma dzwonami skierowanymi na zachód. We wnętrzu znajdują się typowe barokowe ołtarze z marmuru. Kościół został wymieniony po raz pierwszy w 1673 roku. kiedy został przywrócony po wielkim tureckim ataku. Najstarszy zachowany ołtarz pochodzi z 1680 r., Który zachował się do II wojny światowej, dziś pozostał tylko jego fragment. Dzisiejszy ołtarz główny to dzieło mistrza Michiela Coste z 1768 roku.

Portus Beach Club znajduje się w marinie D-marin, która jest największą mariną na Morzu Adriatyckim i znajduje się pomiędzy Bibinje i Sukošan. Plaża została zrestrukturyzowana w 2016 r., A wartość inwestycji wyniosła 6,5 miliona euro na plażę, a sumę 25 milionów euro zainwestowała Marina Doğuş w Marina. Na plaży znajduje się luksusowa restauracja, która serwuje specjały kuchni śródziemnomorskiej i bar, który działa do późnych godzin nocnych.

Plaże w BibinjePlaża Punta Rožica Bibinje - jedna z głównych plaż w Bibinje - plaża Punta Rozica Bibinje, otrzymała zupełnie nowy wygląd od zeszłego sezonu. Jest umeblowany i wyposażony w niezbędne rekwizyty. Plaża ma wszystko, czego potrzebuje pływak, a głębiny morskie sprawiają, że bardziej umiejętnie wrzuca się do wody i pogrąża. Na granicy z morzem plaża jest piaszczysta, ale miejsce do opalania i odpoczynku jest całkowicie udekorowane konstrukcją, która ułatwi pływakom jedynie ułatwienie lądowania na lądzie.

Plaža beach Punta rožica BibinjePlaża Punta Bibinje - Jeśli jesteś na drodze do riwiery Jelena, a dojdziesz do samego końca, będzie kolejna plaża w Bibinje. To jest plaża Punta, na małym półwyspie, który tworzy zatokę z brzegiem, a dokładniej schronienie dla łodzi w marinie. Plaża nie jest odosobniona, co oznacza, że masz duży wybór do odpoczynku, rekreacji lub do siedzenia w lokalnej kawiarni i odświeżyć się przy drinku. W pobliżu znajduje się wiele klubów, które pracują do późna w nocy, odpowiednie dla gości przebywających przez kilka dni. Plaża znajduje się na plaży w Bibano.

Plaža Punta BibinjePlaża Karabani - w całej miejscowości Karabani w Bibinje znajduje się piękna promenada z plażą po jednej stronie. Jak widać na zdjęciach, plaża znajduje się w zaludnionym obszarze i jest popularna. Za plażą jest linia drzew już wyrośniętych, które są zacienione. Wzdłuż morza plaża składa się z kamyczków, podczas gdy część podłoża jest betonowa i pokryta kamieniem z boku. Jest to świetna plaża do opalania się, z okazjonalnymi kąpielami, szczególnie jeśli jesteś gościem w pobliskich kwaterach.

Plaża Šulterovo lub Šulterova vala znajduje się pomiędzy plażą Na tratwie, która jest obok zatoki Jaz, która jest letnim centrum tego miejsca i po drugiej stronie plaży Karabani, jeśli idziesz w kierunku Zadaru. Plaża jest żwirowa i betonowa, a po kilku metrach wjeżdża się na piaszczyste morze. Wzdłuż plaży znajdują się drzewa, które latem zapewniają cień dla wszystkich pływaków, którzy chcą uniknąć słońca. Jeśli chcesz odświeżyć najbliższą kawiarnię można znaleźć na plażach Škaljica i Karabani, tylko sto metrów na południe lub północ i restauracje znajdują się w starej wsi, 5 minut spacerem od plaży.

Plaža Šultarevo BibinjeBeach Skate - Ta plaża jest ukryta na skrzyżowaniu plaży Alfred Lisice i Špirin. Plaża jest wykonana ze żwiru, znajduje się w zamieszkałej części Bibinje, najbliżej centrum wszystkich plaż, wzdłuż zatoki, która graniczy z jednej strony. Plaża jest ładnie urządzona, a palmy rosną wokół otaczających ją ulic.

Plaža Škaljica BibinjePlaża Lipauska Bibinje - Ta plaża znajduje się przy zjeździe z Bibinje w kierunku Zadaru. Plaża jest częściowo żwirowa, ale można ją też znaleźć i pokryć niskimi chwastami. Zielona część plaży jest w naturalnym odcieniu, podczas gdy można opalać się na kamienistej plaży. Na plaży znajduje się plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, którą dzieci uwielbiają.

Plaža Lipauska BibinjeParki narodowe i parki przyrody w pobliżuPark Narodowy Kornati został ogłoszony w 1980 r., Kiedy był chroniony. Całkowita powierzchnia tego parku wynosi około 220 kilometrów kwadratowych i składa się z większych i mniejszych wysp oraz skał wyłaniających się z błękitnego morza Morza Adriatyckiego. Z ogólnej powierzchni Kornati tylko 1/4 powierzchni lądowej jest zajęta. Reszta Parku Narodowego to morze i żyjący świat, który tam mieszka.

Chociaż na pierwszy rzut oka Kornati jest pustynnym i bardzo odizolowanym miejscem, park ten obfituje w bogactwa naturalne i kulturowe. Ponadto świat zwierząt i roślin nadal jest specjalnością parku. Ma cechy naturalne i kulturowe. Szczególnie wyróżnia się pionowe klify, zwrócone w stronę otwartego morza, tzw. Korony. Są one rodzajem fenomenu Kornati, a siedliska są rzadkimi gatunkami roślin i zwierząt. Piękno wyróżnia przede wszystkim naturalna różnorodność i potężna sylwetka tej wyspy. Dziedzictwo kulturowe doda tylko uroku Kornati i da specjalną ofertę tym, którzy chcą odwiedzić Park Narodowy. Mapy Kornati można kupić w wielu biurach turystycznych w Vodicach.Nacionalni park KornatiPark Narodowy Krka, który słynie ze wspaniałych wodospadów, znajduje się w pobliżu Skradin w żupani szybenicko-knińskiej w Vodicach, około 25 kilometrów. Drugi najczęściej odwiedzany park narodowy w Chorwacji oferuje turystom wiele wartości, od dobrze zachowanej przyrody i pięknych krajobrazów po atrakcje kulturalne i aktywne wakacje. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody lub chcesz poznać kulturę miejscowej ludności, NP Krka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jedną z najważniejszych rzeczy, o których często zapomina się wspomnieć, jest piękne miasteczko Skradin, z którego zaczyna się prawie każda podróż do NP Krka. Z mniej niż 500 mieszkańców, Skradin oferuje historię i dziedzictwo kulturowe, które mogą przyciągnąć wiele większych miast.KrkaVransko Jezero Nature Park - Jezioro znajduje się pomiędzy dwoma zabytkowymi miastami Zadar i Sibenik. Jezioro Vransko wraz z okolicą zostało uznane za Park Przyrody w 1999 roku. Było to spowodowane infiltracją pola krasowego przez pojawienie się kryptodepresji. Jezioro Vransko dopełniają kilka naturalnych, mniejszych źródeł. Na tym obszarze jest wiele rzadkich ptaków bagiennych. Jezioro obfituje w różnorodne ryby słodkowodne i dlatego jest małym rajem dla wędkarzy sportowych. Szczególnie godny jeziora jest śródziemnomorski podgatunek czerwonawo-brązowy (Scardinius erythrophtalamus), który uważamy za w całej Chorwacji tylko w tym jeziorze.

Vodice i okolica što posjetitiPark Narodowy Paklenica, około 70 kilometrów od Vodic. Po proklamacji National Parack Paklenica jest drugim w Chorwacji. Został ogłoszony parkiem narodowym od 1949 r., A dokładniej 19 października 1949 r. Paklenica została ogłoszona parkiem i kilka miesięcy po Parku Narodowym Jezior Plitwickich.

W dniu 7 lipca 2017 r. Park Narodowy Paklenica znalazł się również na liście światowego dziedzictwa UNESCO w Europie, w ramach wspólnego światowego dziedzictwa 13 krajów zwanych "Lasy bukowe w Karpatach i innych częściach Europy". Na pewno warto wspomnieć, że w parku obfituje wiele gatunków roślin, wśród których szczególnie podkreśla się zbiorowiska leśne. Lasy składają się z czarnej sosny (Pinus nigra), której żywica "Paklina" to Paklenica i jej nazwa.

ZadarKatedra w Zadarze - Zadarska Katedra św. Stošiji lub Anastazji to trójnawowa budowla romańska. Jest to także największy kościół w Dalmacji.

Został zbudowany dwukrotnie, w XII i XIII wieku, z zachowanymi starymi z IX i XI wieku, które powstały w miejscu wczesnochrześcijańskiej bazyliki. Początki budynku katedry w Zadarze sięgają daleko sięgającej historii, nawet w IV lub V wieku.

Sarkofag z mocami św. Stošije został stworzony przez biskupa Zadar Donata. Jest przechowywany w katedrze na ołtarzu w północnej absydzie lub na lewym trawniku kościoła. W listopadzie 1202 r. Miasto Zadar, po oblężeniu, podbiło i zdewastowało Wenecjan z pomocą Rycerzy IV. wojskowy krucjata, gdy katedra została poważnie uszkodzona. Odbudowa katedry trwała przez cały XIII wiek, a po jej odnowieniu została ponownie poświęcona 27 maja 1285 r. Przez arcybiskupa Lovro Periandara.

Kościół św. Donata Zadar Ten kościół Zadar jest również znakiem rozpoznawczym miasta i należy do najbardziej znanych i najważniejszych europejskich kościołów przedromańskich.

Pierwotnie poświęcony Świętej Trójcy, a od 15 wieku z obecną nazwą, nazwany od biskupa Zadar Donat, który zainicjował budowę. Kościół ma niezwykły cylindryczny kształt z podwójną przestrzenią wewnętrzną, dzięki czemu wyróżnia się oryginalnością i wyjątkowością. Nie łączyliśmy niektórych modeli do budowy, a tylko niektóre z nich są połączone z baptysterią Karola Wielkiego lub z kościołem św. Vitalea in Ravenna. Jest to duma i symbol Zadaru, z pozostałościami forum rzymskiego w jego fundamentach, wielkiego pod względem czasu budowy. Dzisiaj w kościele odbywają się Muzyczne Wieczory w Donacie, ze względu na wyjątkowe cechy akustyczne i długą nieobecność funkcji sakralnej.

Donat ZadarWitajcie w słońcu Witamy w słońcu jest instalacja architekta Nikoli Bašicia, znajdującego się w porcie Zadar w kamiennym bruku na nabrzeżu miasta, osiedle Zadar stało się atrakcją turystyczną i jest ulubionym miejscem spotkań wielu stewardów, a także gości przybywających do Zadaru. Widok z brzegu zachwyci wszystko, co przechodzi, zwłaszcza wieczorem, gdy słońce zachodzi, a efekty świetlne zaczynają się w wspomnianej instalacji.

Pozdrav SuncuZadar - Plac Narodowy Plac Narodowy w Zadarze jest ozdobiony wieloma zabytkowymi budynkami, wśród których jest piękny kościół św. Lovre.

Przedromański kościół został pięknie zachowany przez długi okres jego istnienia. Dziś zdobi część placu i wzbogaci ją o ofertę - historyczną i kulturalną. We wschodniej części rynku, pałac Ghirardini został zbudowany w stylu romańskim, z balkonem z XV wieku w stylu renesansowym.

Rimski forum Zadar Forum Romanum w Zadarze to największy tego rodzaju obszar po wschodniej stronie Adriatyku. Założycielem forum był pierwszy rzymski samochód Augustin. Dowodem na to są dwie inskrypcje z kamienia datowane na III wiek, kiedy budowa forum została zakończona. Według powierzchni forum w Zadarze zajmuje 90 × 45 metrów, ale zmienia się z czasem.

Przez jakiś czas Forum Romanum było zamknięte w ramach galerii na podłodze. Niestety, dziś zachowały się tylko oryginalne chodniki i schody oraz dwa ozdobne monumentalne filary, z których jeden znajduje się w pierwotnym miejscu. Co ciekawe, służył on jako filar wstydu w jednym okresie, o czym świadczą łańcuchy z tamtego okresu.

Rimski forum ZadarMiasto Biograd na moru - położone w północnej Dalmacji, 28 km na południe od Zadaru. Jedna część to miasto zbudowane na półwyspie, a drugie na kontynencie. Biograd na Moru jest dziś centrum Riwiery, która obejmuje Sv. Petar na Moru, Turanj, Sveti Filip i Jakov, Biograd, Pakostane i Drage. Istnieją również osady na wyspie Pašman Tkon, Kraj, Pašman, Barotul, Mrljane, Neviđane, Dobropoljane, Banj i Ždrelac oraz Vrgada na wyspie o tej samej nazwie.

Biograd na moru što vidjeti i posjetiti okolica

Plaże w pobliżu BibinjePlaża Kolovare Zadar jest miejską plażą i ciągnie się wzdłuż tej samej ulicy w Zadarze. Ze względu na bogatą historię miasta i fakt, że plaża znajduje się w centrum, obok starego miasta, wokół plaży znajduje się wiele starych budynków. Od strony północnej ta plaża jest pokryta starymi murami, ale idąc na południe, plaża wpasowuje się w jej naturalne otoczenie, a mały las zdobi w głębi lądu. W pobliżu tej plaży, pomiędzy barami Popaj i Portos znajduje się mała plaża Karma, a jeśli będziesz kontynuować promenadę Arbana przez 10 minut, dotrzesz do plaż Podbrig Arbanasi i Punta Bajlo.

Plaža Kolovare ZadarRaj na plaży dla dzieci - ta plaża jest najbardziej znaną plażą w Sukosan. Jeśli spojrzysz na nasze zdjęcia, łatwo zorientujesz się, dlaczego tak jest. Plaża dla dzieci raju dosłownie obfituje w treści dla dzieci, ale także dla dorosłych. Duża liczba placówek gastronomicznych zapewnia najlepszą obsługę i miejsce, z którego przy drinku można obserwować dzieci bawiące się w wodzie. Są krokiety dla dzieci, różne nadmuchiwane rekwizyty i inne wodne gry, które będą je zajmować, podczas gdy ty będziesz się nimi cieszyć i nie martwisz się, że będą się nudzić.

Dječji raj sukošanKraljičina Nin Beach - Jeśli wybierasz się z Nin na wyspę Vir, po prawej masz małą osadę, która kryje tę piękną piaszczystą plażę. Plaża Kraljičina znajduje się za małą ulicą Put Škril Street, a pomimo tego, że jest w kurorcie, ta plaża wciąż oferuje całkowicie naturalną atmosferę. Morze jest płytkie, nadaje się do zabawy dla dzieci, grania w pikniki lub innych sportów wodnych.

Kraljičina plaža NinPlaża Dražica jest główną plażą w Biograd na moru wzdłuż plaży w Soline, która ciągnie się na plaży Dražica. Plaża znajduje się w południowo-wschodniej części miasta i zaczyna się od hoteli Ilirija i Adriatic. Plaża znajduje się wzdłuż sosnowego lasu na całej jej długości, tak aby cień był chroniony przez wszystkich odwiedzających. Wzdłuż plaży znajduje się promenada, na której jest mnóstwo treści z różnorodnymi ofertami, więc nie ma prawie nic, czego nie moglibyście znaleźć dłużej na tych wspaniałych promenadach. Są bary, kawiarnie, kluby nocne, restauracje fast food, stoiska koktajlowe, lody, pamiątki.

Dražica Biograd na moru beachPlaża Pine Pakoštane znajduje się w pobliżu ośrodka Pine Beach Pakostane Resort i jest ulubionym miejscem dla wszystkich gości ośrodka, a także innych gości, a także gospodarzy dla ich piękna i różnorodności. Centrum tej plaży jest mała piaszczysta zatoka, która jest całkowicie naturalna i jest prawdziwą atrakcją. Wokół piaszczystej zatoki znajduje się głównie skalisty teren, części i kamyczki, wszystkie razem w sosnowym lesie, który dociera do morza i zapewnia cień dla wszystkich gości.

Plaža Pine PakoštanePlaża Oasis of Peace znajduje się w Drage koło Biogradu. Plaża jest w większości żwirkowa, a część plaży skalista i kamienista. Plaża znajduje się obok obozu Oasis of Peace. Plaża prowadzi na plażę od samej wioski, do centrum jest 10 minut spacerem do promenady. Plaża obfituje w sosny, a cień jest zabezpieczony dla wszystkich gości.

Plaža Oaza Mira DrageBlue Beach Vodice znajduje się przy wyjściu z Vodice w kierunku Tribunj i jest jedną z głównych łaźni dla Przewodnika i jego gości. Plaża obfituje w rozrywkę i gastronomię. W pobliżu znajdują się bary kawowe Beach Bar Bamboo, restauracje Tropicana Grill Blue beach, TonIvan i różne stragany z lodami, frytkami, pałacami, napojami ... Ta plaża ma dobrze wyposażoną rampę dla łatwiejszego dostępu dla osób niepełnosprawnych i osób starszych do morza. Podstawa jest żwirkowa i przy wejściu, a morze w niektórych miejscach przechodzi w piaszczyste i jest idealne dla małych dzieci i istnieją konkretne sześciokąty, które są odpowiednie do skoków do morza.

Co warto zobaczyć w Bibinje i okolicachFunpark Mirnovec to park rozrywki w pobliżu Biogradu na moru, który po raz pierwszy otworzył swoje drzwi 3 sierpnia 2017 roku i jest pierwszym w Chorwacji i okolicach. Biograd Park to największa inwestycja w branży rozrywkowej w Chorwacji o wartości 12 milionów euro, a inwestorem jest Mirnovec, który jest bardziej znany z pirotechniki. Zajmuje powierzchnię 45 tysięcy metrów kwadratowych. Park znajduje się w idealnej lokalizacji przy autostradzie adriatyckiej i jest widoczny dla wszystkich przechodniów.

Fun park MirnovecDalmatyńska wioska etno jest wyjątkową atrakcją chorwackiej oferty turystycznej. Ta piękna atmosfera znajduje się zaledwie kilka kroków od morza w turystycznej miejscowości Solaris w Szybeniku. W mieście odbywają się różne imprezy i imprezy.

Tutaj można doświadczyć Dalmacji i zwyczajów dalmatyńskich z niektórych wcześniejszych czasów. Jeśli chcesz zobaczyć, jak domy wyglądały kiedyś, jak zostały zbudowane i jak zostały urządzone w środku, odwiedź wioskę etno i dowiedz się wszystkiego.

Etno selo SolarisVodice - Vodice to mniejsze budynki położone w pobliżu Sibenika, z widokiem na wyspę Prvić. Mimo że są małym miasteczkiem, Vodice są ważnym ośrodkiem turystycznym dla całego regionu. Vodice jest dziś centrum turystycznym, które co roku odwiedza imponującą liczbę gości. Na szczęście liczba noclegów jest zadowalająca, ale co roku budowane są nowe budynki ze względu na rosnące zainteresowanie wakacjami w Vodicach, Gradic słynie z żywej, różnorodnej oferty turystycznej i przyjaznych gospodarzy. Są to przede wszystkim młodzi ludzie i pary, ale są też starsi ludzie i rodziny z dziećmi. Miasto oferuje wiele, a oferta jest zróżnicowana, więc każdy może znaleźć coś do zrobienia. Znajdują się na wybrzeżu, w szerokiej zatoce, zaledwie kilka kilometrów na północny zachód od Sibenika.

VodiceSolaris Šibenik to hotelowy kurort turystyczny składający się z 5 dużych hoteli i dużej liczby kempingów i bungalowów, około 5 kilometrów od centrum Sibenik. Ośrodek jest pełen treści dla dorosłych i atrakcji dla dzieci. Niemal nie ma treści, których klient może nie chcieć oferować w systemie Solaris, od cateringu, rozrywki, zajęć sportowych i treści dla dzieci.

Solaris ŠibenikSibenik Cathedral - Ten budynek jest interesujący i uderzający, zarówno w Chorwacji, jak i na świecie. Wiele osób zanurza się w tym obiekcie, patrząc na nie oczami ekspertów lub gościem, który kocha historię i stary budynek.Katedra w Sibenik jest z pewnością najważniejszym osiągnięciem architektonicznym od XV do XVI wieku na ziemi chorwackiej. Jest wyjątkowy dla wielu rzeczy, a dziś jest symbolem tego miasta. Katedrę ukończono w 1536 r., Aw 1555 r. Biskup Iwan Lucija Štafilić. Po gruntownej przebudowie w XIX wieku katedra została ponownie oddana w 1860 roku.

Ze względu na swoje wyjątkowe walory, Katedra Sibenik została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 2000 roku. Katedra została zbudowana na południowej stronie centralnego rynku starego miasta, w miejscu romańskiego kościoła św. James. Budowa wkrótce się nie skończyła, a nawet więcej - trwała ponad 100 lat.

Šibenska katedralaNajpiękniejsze plaże w okolicy Bibinje i regionu Północnej DalmacjiSakarun to piaszczysta plaża o długości około 800 metrów. Znajduje się na północno-zachodniej stronie Dugi otok, a widok na południową część Adriatyku oczaruje wszystkich gości, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile w prawdziwej, naturalnej atmosferze. Chociaż plaża jest płytka, dopiero po kilku metrach głębokości osiąga średnio 10 metrów. Specyfika tej plaży i kolory morza, które ją nękały, daje piękny piasek, podczas gdy na brzegu jest grubszy kamyk, tak zwane kamienne kamyki. Plaża otoczona jest sosnami, które nadają gościom naturalny odcień. Na plaży Sakarun znajdują się trzy obiekty gastronomiczne z wyborem dań i napojów. Oprócz naturalnego cienia, jeśli jej potrzebujesz, możesz wypożyczyć markizy wykonane z płótna, które idealnie pasują do naturalnego otoczenia plaży.

SakarunKraljičina plaža Nin Jeśli wybierasz się z Nin na wyspę Vir, po prawej masz małą osadę, która kryje tę piękną piaszczystą plażę. Plaża Kraljičina znajduje się za małą ulicą Put Škril Street, a pomimo tego, że jest w kurorcie, ta plaża wciąż oferuje całkowicie naturalną atmosferę. Morze jest płytkie, nadaje się do zabawy dla dzieci, grania w pikniki lub innych sportów wodnych. Obok plaży znajduje się obiekt gastronomiczny z ofertą na plażę. Goście ukrywają się pod parasolami, ale jeśli jesteś na plaży, weź ze sobą kąpiel słoneczną. Plaża nie ma naturalnego cienia, więc dobrze jest mieć własną parasolkę przeciwsłoneczną. W pobliżu znajduje się piękna plaża Ninska Laguna.

Više slika Kraljičina plažaPlaża Podvrák Murter Jedną z plaż, na których wyspiarze mogą się pochwalić, jest plaża Podvrák. Chociaż pierwszy wydaje się, że mieszkańcy Murter ukryć ten klejnot i zachować go dla siebie, to oczywiście nie jest prawdą. Wszyscy goście są mile widziani, a wyspiarze starają się pokazać im swoje naturalne piękno w najlepszym świetle. Plaża wyróżnia się przede wszystkim białym piaskiem, który nadaje morzu lazurowy i krystalicznie czysty kolor. Morze, które nęka plażę, nie jest głębokie, co oznacza, że słabsi pływacy będą mogli w pełni cieszyć się sobą, a także rodzice, którzy przyjeżdżają ze swoimi maluchami. Jeśli szukasz miejsca do relaksu i uspokojenia, Submarine to plaża dla Ciebie.

Podvrške MurterPlaża Beritnica znajduje się na wyspie Pag, na południe od małej wioski Metajna. Jest wyjątkowy w naturalnie złożonych skałach w płytkiej wodzie, doskonały do fotografii lub po prostu do podziwu z brzegu. Zrób sobie przerwę w Beritnicy z piękną sceną trzech rocka. Ci nieco bardziej uzdolnieni mogą wspiąć się na jednego z nich i zapamiętać niezapomniane chwile z letnich wakacji. W przeciwnym razie plaża otoczona jest skalistymi krajobrazami z mniejszą plażą żwirową. Nie ma naturalnego cienia, ani kawiarni (najbliżej plaży Ručica).

Beritnica PagPlaża Slanica jest główną plażą na wyspie Murter. Znajduje się na południowej stronie wyspy, w pobliżu hotelu Colentum. Jest to piaszczysta plaża i wiele roszczeń i najpiękniejsza plaża w okolicy. Z powodu płytkich wód, które pogrążają się na plaży, nadaje się dla dzieci i osób słabszych lub nie pływających. Ponadto, plaża jest doskonałym wyborem dla miłośników sportów wodnych, więc dobrze będzie grać w piki, siatkówkę i podobne zajęcia, które są charakterystyczne dla naszego morza.

Slanica Murter


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala